Latvijas džudista Jevgeņija Borodavko pāridarītājs Rjunoske Haga 2016. gada Riodeženeiro olimpisko spēļu džudo turnīrā svara kategorijā līdz 100 kilogramiem izcīnīja bronzas medaļu.

Haga otrajā kārtā uzvarēja pieredzējušo Latvijas džudistu, bet vēlāk sasniedza ceturtdaļfinālu, kur piekāpās zelta medaļas ieguvējam Lukašam Krpalekam no Čehijas. Tālāk gandarījuma turnīrā japānis spēja izcīnīt sev bronzas medaļu.

Savukārt finālā Krpaleks pārspēja Azerbaidžānas sportistu Elmaru Gasimovu, kļūdams par olimpisko čempionu. Otru bronzas medaļu izcīnīja francūzis Sirils Marē.

Tikmēr sieviešu sacensībās svaru kategorijā līdz 78 kilogramiem uzvarēja amerikāniete Kaila Harisone, kura finālā pieveica Odrī Čomeo no Francijas. Bronzas medaļas slovākietei Anamari Velenskai un brazīlietei Mairai Aguiarai.