Dienvidkorejas sportists Songs Denams trešdien Londonas olimpiskajās spēlēs kļuva par čempionu džudo cīņā vīriešiem svara kategorijā līdz 90 kilogramam, savukārt Francijas cīkstone Lusija Dekosse izcīnīja zelta medaļu svara kategorijā līdz 70 kilogramiem.

Vīriešu konkurencē svara kategorijā līdz 90 kilogramiem korejietis Songs Denams fināla cīņā pieveica kubieti Esliju Gonzalesu. Bronzas godalgas savā īpašumā ieguva grieķis Ilias Iliadis, kā arī japānis Masaši Nišijama.

Sieviešu sacensībās līdz 70 kilogramiem Pekinas olimpisko spēļu sudraba medaļniece francūziete Lusija Dekosse finālā pieveica Vācijas cīkstoni Kerstinu Hieli, bet par bronzas medaļniecēm kļuva kolumbiete Juri Alveara un Nīderlandes sportiste Edīte Boša.