Jau otro zelta medaļu 2021. gada Tokijas olimpiskajās spēlēs izcīnījuši Ķīnas šāvēji Cjaņa Jana un Haoraņs Jans, kuri triumfēja jaukto pāru sacensībās 10 metru ātrajā šaušanā ar pneimatisko šauteni.

Finālā pret ASV pāri Meriju Takeru/Lūkasu Kozeņeski rezultāts bija 9-9, taču Ķīnas sportisti uzvarēja trijās sērijās pēc kārtas, beigās triumfējot ar rezultātu 17-13.

Jans un Jana zeltu izcīnīja arī attiecīgi sieviešu un vīriešu sacensībās. Tagad viņi kļuvuši par pirmajiem olimpiskajiem čempioniem jaukto pāru disciplīnā, kurā sacensības olimpiskajās spēlēs tiek aizvadītas pirmo reizi.

Trešo vietu izcīnīja Krievijas Olimpiskās komitejas (KOK) komandas šāvēji Jūlija Karimova/Sergejs Kamenskis, kuri ar 17-9 pieveica Dienvidkorejas duetu Kvonu Džundzi/Namu Taijūnu.