Kanoe airētājs Jevgeņijs Šukļins un bokseris Ēvalds Petrausks atnesuši Lietuvai vēl divas godalgas XXX Vasaras olimpiskajās spēlēs Londonā.

Piektdienas vakarā boksa sacensībās svara kategorijā līdz 60 kilogramiem pusfinālā Petrausks zaudēja Dienvidkorejas bokserim Hanam Sončulam, tādējādi nodrošinot sev bronzas medaļu.

Finālā Sončuls tiksies ar ukraini Vasīiliju Lomačenko, kurš otrā pusfinālā pārspēja kubieti Jasnjeru Toledo-Lopesu.

Savukārt kanoe airētājs Šukļins sestdien 200 metru distances finālā finišēja otrais, bet pārliecinoši par olimpisko čempionu kļuva ukrainis Jurijs Čebans. Bronzu izcīnīja Ivans Štiļs no Krievijas.