Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs piektā Pasaules kausa (PK) izcīņas posma 12,5 km iedzīšanas sacensībās Rūpoldingā ierindojās 35. vietā.

Rastorgujevs nesašāva trīs mērķus – vienu otrajā un divus ceturtajā šautuvē, un finišā uzvarētājam zviedram Bjernam Ferijam zaudēja divas minūtes un 46 sekundes.

Otrajā vietā ierindojās francūzis Martins Furkads, kurš Ferijam zaudēja tikai 4,9 sekundes, toties atšķirībā no zviedra, kurš sašāva visus mērķus, pieļāva šautuvē divas kļūdas.

Trešajā vietā finišēja vācietis Mihaels Greiss, kurš arī šāva precīzi, bet Ferijam piekāpās 6,9 sekundes.

PK kopvērtējumā līderis joprojām ir norvēģis Tarjejs Bē, Bjerns Ferijs ir sestais. Augstākā pozīcija no Latvijas sportistiem joprojām Ilmāram Bricim – 49., Rastorgujevs atrodas 71. vietā.