Neviens no Latvijas biatlonistiem piektdien Pasaules kausa izcīņas posmā neiekļuva starp 60 labākajiem un nekvalificējās iedzīšanas sacensībām.

Labākais no Latvijas sportistiem bija Andrejs Rastorgujevs, kurš ieņēma 71.vietu, Edgaram Piksonam – 72.vieta, bet Rolandam Pužulim – 95.vieta.

Par sacensību uzvarētāju kļuva zviedru biatlonists Karls Jūhans Bergmans, kurš par 9,2 sekundēm apsteidza krievu Andreju Makovejevu un par 19,6 sekundēm trešās vietas ieguvēju, lielākā pārsteiguma autoru šveicieti Benjaminu Vegeru. Visi pirmo trīs vietu ieguvēji šaušanā kļūdas nepieļāva.

Rastorgujevs šaušanā pieļāva trīs kļūdas, slēpojumā nebija tik ātrs un uzvarētājam zaudēja 2:33,1 minūti. Par 2,6 sekundēm lēnāks bija četrus soda apļus veikušais Piksons, bet Pužulis ar divām kļūdām šaušanā uzvarētājam zaudēja 3:31,3 minūtes.