Teicami Pasaules kausa septīto posmu trešdien iesāka Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs, kurš 10 kilometru sprinta sacensībās ieņēma desmito vietu.

Rastorgujevam tas ir karjeras labākā rezultāta atkārtojums Pasaules kausa posmos.

Vēl no Latvijas biatlonistiem Artūrs Koļesņikovs ieņēma 93.vietu, bet Edgars Piksons pēc otrās šaušanas no sacensībām izstājās. Kopumā finišu sasniedza 94 sportisti.

Par posma uzvarētāju dramatiskā cīņā kļuva norvēģis Tarjejs Bē, kurš šaušanā bija nekļūdīgs. Tikai 0,1 sekundi viņam zaudēja divas kļūdas pieļāvušais Pasaules kausa kopvērtējuma līderis Martēns Furkāds. Trešo vietu ieņēma precīzi šāvušais ukrainis Andrejs Derizemļa.

Rastorgujevs šaušanā pieļāva vienu kļūdu, bet bija ierasti ātrs slēpošanā, kas ļāva viņam iekļūt labāko desmitniekā. Uzvarētājam viņš zaudēja 52 sekundes. Koļesņikovs šaušanā pieļāva četras kļūdas (+5:32,2 minūtes), bet Piksons šaušanā kļūdījās četras reizes pirms izstāšanās.