Amerikāņu bobslejists Holkombs miris no plaušu tūskas
Foto: Reuters/Scanpix

Titulētais amerikāņu bobslejists Stīvens Holkombs miris no plaušu tūskas, sportista nāves iemeslu atklājusi ASV Bobsleja un skeletona federācija.

Kā ziņojām, sestdien negaidīti 37 gadu vecumā miris tika atrasts titulētais amerikāņu bobslejists Stīvens Holkombs.

Kā vēsta ASV Bobsleja un skeletona federācija, sākotnējie izmeklējumi liecina, ka bobslejistam bijusi plaušu tūska, kā rezultātā iestājusies nāve. Tiesa, galējais slēdziens tikšot izdarīts pēc neatkarīgās laboratorijas toksikoloģiskajiem izmeklējumiem. Pirmās pārbaudes gan liecinot, ka bobslejists nebija lietojis narkotikas vai aizliegtās vielas.

Holkombs karjeras laikā piedalījās trijās olimpiskajās spēlēs, 2010. gadā Vankūverā ar četrinieka ekipāžu izcīnot zeltu, kas ASV šajā disciplīnā bija pirmā augstākā kaluma godalga kopš 1948. gada. Savukārt pirms trim gadiem Sočos viņš izcīnīja bronzas medaļas divnieku un četrinieku sacensībās.

Tāpat viņš izcīnīja piecus pasaules čempiona titulus divniekos, četriniekos un komandu sacensībās. Holkombs 2006./2007. gada sezonā triumfēja Pasaules kausa kopvērtējumā divniekos, bet trīs gadus vēlāk tika pie titula arī četriniekos.

Aizvadītājā sezonā Holkombs Pasaules kausa kopvērtējumā ieņēma otro vietu divniekos, bet četriniekos bija trešais. Savukārt pasaules čempionātā divniekos viņš bija septītais, bet četrinieku konkurencē ieņēma piekto vietu.

Tags

Bobslejs Stīvens Holkombs

Comment Form