Visi Latvijas kamaniņu braucēji, kuri aizadītajā naktī startēja Nāciju kausa sacensībās Vistleras trasē Kanādā, kvalificējušies Pasaules kausa sacīkstēm.

Tādējādi otrajā šīs sezonas Pasaules kausa posmā Latviju pārstāvēs seši sportisti, informē Latvijas Kamaniņu sporta federācija.

Nāciju kausā vīriešiem no Latvijas startēja divi kamaniņu braucēji – Inārs Kivlenieks un Kristaps Mauriņš, savukārt Mārtiņam Rubenim, pateicoties iepriekš uzrādītajiem rezultātiem, šajās sacensībās nebija jāpiedalās. Kivlenieks uzrādīja piekto labāko rezultātu, savukārt Mauriņš ieņēma 16.vietu. Par brauciena uzvarētāju kļuva mājinieks Sems Ednijs, kuram Kivlenieks zaudēja 0,177 sekundes, bet Mauriņš 0,602 sekundes.

Elīza Tīruma Nāciju kausa sacensībās ieņēma astoto vietu, uzvarētājai Korinai Martini no Vācijas zaudējot 0,312 sekundes.

Vienīgie Latvijas pārstāvji divnieku konkurencē – Andrejs Bērze/Uldis Logins – braucienā ieņēma devīto vietu. Par uzvarētājiem kļuva Vācijas ekipāža Pietrasiks/Veise, kuriem latvieši zaudēja 1,168 sekundes.

Sestdien un svētdien notiekošajās Pasaules kausa sacensībās neredzēsim iepriekšējo gadu Latvijas izlases līderus Maiju Tīrumu, kā arī divnieku ekipāžu brāļus Šicus, kuri uz Kanādu nedevās un pašlaik trenējas Siguldā.