Jubilejas Tartu slēpošanas maratons gatavojas rekordam
Foto: Tarmo Haud

40. Tartu slēpošanas maratonam, kas risināsies nākamā gada 20. februārī, jau pieteikušies 5840 dalībnieku no 24 valstīm, arī no Latvijas, kas ir par divtūkstoš slēpotājiem vairāk nekā pagājušogad šajā laikā, informē sacensību organizatori.

Sākotnēji rīkotāji bija nolēmuši gatavot 7500 starta vietu, bet pēc lielās intereses palielinājuši šo skaitli līdz 8500. Slēpotāji startēs divās distancēs – 31 km un 63 km.

„Pagājušogad 5400 pieteikumu atzīmi mēs sasniedzām tikai februāra sākumā,” norāda maratona direktors Indreks Kelks. „Labi, ka līdz sacensībām ir vēl divi mēneši, jo mums ir jāizdara visi nepieciešamie priekšdarbi, lai nodrošinātu labas sacensības visiem 8500 slēpotājiem.”

Jaunākā pieteikumu informācija liecina, ka vēl 1200 starta vietas ir brīvas garākajā, 63 km, distancē, bet uz pusi īsākajā 31 km distancē vēl var pieteikties 1400 slēpotāju.

Pagājušogad Tartu slēpošanas maratonam pieteicās vairāk kā 6500 dalībnieku, no kuriem 6203 šķērsoja finiša līniju.

Lielākais Latvijas slēpošanas maratons, „Apkārt Alaukstam”, risināsies pirms Tartu maratona, 5. februārī.

Tags

Apkārt Alaukstam Distanču slēpošana Maratons Slēpošana Tartu
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form