Latvijas distanču slēpotāji Raimo Vīgants un Niks Saulītis sestdien Estešundā Pasaules kausa distanču slēpošanā posmā ieņēma attiecīgi 70. un 74. vietu sprinta sacensību klasiskajā stilā kvalifikācijā un izslēgšanas cīņās neiekļuva.

Labāko laiku trīs minūtes un 2,11 sekundes 77 slēpotāju konkurencē uzrādīja norvēģis Juhanness Klēbo.

Vīgants finišēja 21,65 sekundes aiz Klēbo, ieņemot 70.vietu, un Saulītis līderim zaudēja 27,31 sekundi, ierindojoties četras vietas zemāk.

Vīganta rezultāts FIS punktos bija 142,66 punkti, bet Saulīša - 179,96 punkti.

Jau ziņots, ka sieviešu sacensībās, nestartējot Patrīcijai Eidukai, Kitija Auziņa ierindojās 55.vietā.

Svētdien plkst.11.15 un plkst.13.45 iecerētas sacensības desmit kilometru distancē brīvajā stilā ar atsevišķu startu.

Nākamajā nedēļas nogalē slēpotāji sacentīsies Norvēģijas pilsētā Tronheimā. Gada pirmspēdējā dienā Itālijas trasē Toblahā sāksies prestižais "Tour de Ski" seriāls, kas turpināsies Šveices ziemas sporta veidu kūrortā Davosā un 7.janvārī noslēgsies Valdifjemmes trasē Itālijā.

Janvāra otrajā pusē notiks Pasaules kausa posmi Oberhofas trasē Vācijā, un Gomsas apvidū Šveicē, bet februārī tiks aizvadītas sacensības Ziemeļamerikā - Kenmoras pilsētā Kanādā un Mineapolisas trasē ASV. Pēc tam sportisti atgriezīsies Eiropā, martā aizvadot posmus Lahti (Somija), Oslo un Drammenē (Norvēģija), kā arī Fālunā (Zviedrija).

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!