Latvieši dodas būvēt Phjončhanas olimpisko spēļu snovborda trasi

Latvieši dodas būvēt Phjončhanas olimpisko spēļu snovborda trasi
Foto: Publicitātes foto

2018. gada Ziemas olimpiskajās spēlēs par snovborda trases būvnieki būs speciālisti no latviešu uzņēmuma "We Build Parks" (WBP) sadarbībā ar ilggadējo vācu partneri "Schneestern". WBP grupas komanda no "Baltic Snowpark Agency" nepilnu mēnesi pirms olimpiādes 11. janvārī dosies uz Phjončhanu, uzsākot iespaidīgus snovparka būvniecības darbus.

"Baltic Snowpark Agency" grupa ir strauji augoša ziemas sportu nozarē, nesot Latvijas vārdu un izbūvējot sniega trases ne tikai Baltijas, bet arī starptautiskos, globāla mēroga projektos. Lielākais sasniegums noteikti ir dalība šī gada Ziemas olimpiskajās spēlēs, kas notiks 9.-25. februārim.

"Latviešu entuziasmu un profesionālo darbu Dienvidkorejas Olimpiskā komiteja novērtēja jau 2016. gadā. BSA komanda piedalījās Pasaules kausa trases izbūvē, pārvarot sarežģītus laika apstākļus – vētras un pēkšņu apledojumu. Tomēr trīs nedēļu darbs beidzās trīs stundas pirms oficiālajiem treniņiem. Gan Dienvidkorejas olimpiskās omitejas pārstāvji, gan atlēti no visas pasaules atzina, ka tā esot labākā trase kāda jebkad ir tikusi uzbūvēta, tāpēc piedāvāja slēgt sadarbības līgumu 2018. gada olimpisko spēļu snovborda trases būvniecībai," teikts kompānijas paziņojumā.

Kā norāda BSA, tās virzītājspēks un komandas motivācijas avots neapšaubāmi ir uzņēmuma vadītājs Jānis Jansons, kurš iespēju pierādīt latviešu konkurētspēju un darba kvalitāti Olimpisko spēļu būvniecības laukumā sauc par sapņu piepildījumu, kaut gan tas ir bijis vairāku gadu smags un mērķtiecīgs darbs. "Savu darbību sākām darot dažādus palīgdarbus Cēsīs, Žagarkalnā. Ar lielu enerģiju un darba sparu nu jau esam strādājuši pie pasaules nozīmīgākajiem pasākumiem. Olimpiskās spēles tos visus sasummē izcilā sasniegumā. Esam priecīgi pārstāvēt Cēsis un visu Latviju Korejā."

Uzņēmuma panākumus ir palīdzējis virzīt Vācijas uzņēmums "Schneestern", kas šobrīd ir oficiālais sadarbības partneris. Sadarbība starp uzņēmumiem pirms olimpiskā projekta ir bijusi arī tādos projektos kā Pasaules kausa sacensības, "X Games", "Nine Knights", "Nine Queens", "Nike Chosen Sessions", "Air&Style" un citos.

Source info

DELFI Sports


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.
Tuvākie Latvijas izlases starti
Tuvākās medaļu izcīņas