Latvijas olimpiskās komandas jaunākā dalībniece, 18 gadus vecā kalnu slēpotāja Agnese Āboltiņa sestdien Soču olimpiskajās spēlēs supergigantā sarežģītajā trasē sasniedza finišu un ieņēma 31.vietu, bet par olimpisko čempioni kļuva austriete Anna Feningere.

Āboltiņa, kurai tikai februārī apritēja 18 gadi, bija pēdējā starp finišu sasniegušajām sportistēm, 18 sportistes nespēja veikt sarežģīto trasi, bet viena sportiste vēl izdomāja nestartēt.

To, ka trase bija ļoti grūta, apliecināja jau sacensību sākums. No pirmajām deviņām sportistēm finiša līniju spēja sasniegt tikai viena Leanna Smita, kura gan ieņēma tikai 18.vietu. Finišā Feningere par 0,55 sekundēm apsteidza vācieti Mariju Heflu-Rīšu, bet 0,66 sekundes uzvarētājai zaudēja cita austriete Nikole Hospa. Cīņa par bronzu bija īpaši sīva, jo tikai 0,07 sekundes no trešās vietas šķīra šveicieti Lāru Gutu, bet 0,10 sekundes – slovēnieti Tinu Mazi.