Latvijas kamaniņu sporta duets Andris Šics/Juris Šics otrdien Pekinas olimpisko spēļu divnieku noslēdzošajos treniņbraucienos kārtējo reizi uzrādīja rezultātus, kuri apliecina viņu cerības uz olimpisko medaļu.

Kungu divnieki otrdien aizvadīja noslēdzošos treniņus pirms trešdien gaidāmās medaļu sadales oficiālajās sacensībās.

Dienas pirmajā treniņbraucienā jau piekto reizi pēc kārtas ātrāko braucienu Pekinas treniņos veica Austrijas sportisti Tomass Štoi/Lorencs Kollers. Otrie bija divkārtējie olimpiskie čempioni Tobiass Vendls/Tobiass Arlts (+0,144 sekundes) no Vācijas, bet brāļi Šici finišēja trešie (+0,248), mazliet apsteidzot Vācijas sportistus Toni Egertu/Sašu Benekenu (+0,270).

Sesto vietu ieņēma Latvijas otrais nominālais divnieks Mārtiņš Bots/Roberts Plūme, kuri līderiem piekāpās par 0,695 sekundēm.

Savukārt noslēdzošajā treniņbraucienā Vendls/Arlts beidzot atņēma pirmo vietu austriešiem. Viņus turklāt apdzina arī Šici (+0,117), Štoi/Kolleru atstājot trešajā vietā (+0,187). Atkal ceturtie bija Egerts/Benekens (+0,196). Tādējādi piecos no sešiem treniņbraucieniem tieši šis divnieku kvartets uzrādīja četrus labākos laikus.

Otro reizi pēc kārtas un trešo reizi sešos treniņbraucienos sestie palika Bots/Plūme, kuri Vendlam/Artam zaudēja 0,546 sekundes.

Otrdien treniņos nepiedalījās austrieši Janniks Millers un Armīns Fraušers, kuri pirmdien ceturtajā treniņbraucienā piedzīvoja kritienu. Millers kreisās rokas savainojuma dēļ pēc treniņiem bija manāms ātrās palīdzības mašīnā. Tieši Millers/Fraušers vienīgie treniņos apdzina kādu no labāko kvarteta, pirmajā treniņā ieņemot ceturto vietu.

Divnieki trešdien aizvadīs divus oficiālus braucienus, kuros noskaidros Pekinas olimpiskos čempionus.

Savukārt otrdien sacensības noslēgs dāmu vieninieki. Ziņots, ka pēc pirmās sacensību dienas Elīza Tīruma ieņem sesto vietu.