Jaunumi Padomi Sastāvdaļas Liekam burkās!

'Wolt': dodies ceļojumā uz Japānu ar 'Ramen Riga'

Apmaksāta informācija 

"Wolt" ir tava ceļojuma biļete uz dažādiem galamērķiem pasaulē, bagātiem ar lielisku ēdienu un kultūru. Mūsu pēdējais "Ceļo ar garšu" galamērķis ir Japāna. Esam 100% pārliecināti, ka uzlecošās saules zeme spēj pamodināt arī tavu apetīti, un šajās lietās mēs parasti nekļūdāmies!

Meklējot Japānas garšu Rīgā, uzreiz zinājām, pie kā doties ciemos. "Tavs pirmais un labākais ramen tavā mutē no Mārtiņš Sirmais un Ēriks Dreibants" – šis ir ieraksts sadaļā "Par mums" "Ramen Riga" "Facebook" lapā. Un nudien, šie puiši nemelo! Āzijas bistro sajūta, ramen buljona smarža un smaidīgi cilvēki ir tas, ko ikkatrs sajūt ienākot pa "Ramen Riga" durvīm. Taču – kādēļ ramen Rīgā?

Mārtiņš Sirmais stāsta: "Kad mēs pēdējo reizi bijām Tokijā, izdomājām, ka uz Rīgu ir jāatved ramen. Kaut arī pilnais ramen pagatavošanas laiks var ilgt vairākas stundas, jo ramen buljons vārās nepārtraukti, apmeklētājs saņem savu maltīti pāris minūšu laikā pēc pasūtīšanas. Ramen pilnībā atbilst mūsdienu rīdzinieka vajadzībām – ātri un gardi. Tas ir labākais, ko mēs varam sniegt."

Un mums ir jāatzīst, ka tas patiešām ir kaut kas, ko iesakām nogaršot ikkatram. Dodies uz "Ramen Riga" un pasūti savu garšas ceļojumu uz Japānu jau šodien! 

"RAMEN RIGA" ĒDIENKARTE

Nepietiek ar ramen, lai pilnībā iejustos harmoniskajās Japānas noskaņās? Ieslēdz mūsu Japānas "Spotify" dziesmu izlasi un ļaujies atpūtai. 

KLAUSĪTIES JAPĀNAS RITMUS!

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.