800. jubilejas gaidās Limbaži aicina iesūtīt gardākās zivju ēdienu receptes
Foto: Ingus Evertovskis

Augusta sākumā Limbažu pilsēta svinēs 800 gadu svētkus. Tam par godu Limbažu novada pašvaldības aģentūras “LAUTA” publisko ūdeņu un apsaimniekošanas nodaļa “Alda” aicina ikvienu neturēt labu zivju recepti zem pūra un iesūtīt to, lai taptu vienota brošūra “Limbažu Lielezera zivju receptes”, informē Ilze Millere, aģentūras “LAUTA” direktore.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Mēs meklējam dažādu zivju ēdienu receptes, kurās galvenā sastāvdaļa ir izmantotas Limbažu Lielezera zivis: līdaka, zandarts, asaris, rauda, līnis, karūsa, zutis, vēdzele, breksis, plaudis," aicina brošūras veidotāji.

Savu zivju ēdienu recepti iesūti līdz 15. jūnijam, sūtot to uz e-pasta adresi: alda@limbazunovads.lv.

Ekspertu žūrija izvērtēs visus iesūtītos priekšlikumus un izvēlēsies receptes, kuras publicēs vienotā brošūrā "Limbažu Lielezera zivju receptes".

Materiāla prezentācija un gardākās Limbažu Lielezera zivju zupas degustācija paredzēta "Limbažu Lielezera" svētku laikā 6. augustā Limbažu Lielezera pludmalē. Plašāku informāciju meklē "LAUTA", "Visit Limbaži" un "Limbažiem ir 800" lapās "Facebook".

Uzliec kroni vasarai! Reģistrējies "Delfi Abonementa" loterijai un laimē ielūgumus uz ziedu festivālu Pakrojas muižā, izklaides parku "Avārijas brigāde", kā arī citas karaliskas balvas! Reģistrējies šeit.
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.