Nedēļas nogalē Mājas kafejnīcu dienās Vidusdaugavā varēs našķēties 23 kafejnīcās
Foto: Publicitātes attēli

Ar devīzi "Vidusdaugavas garšu viļņi" 23. un 24. jūlijā norisināsies Mājas kafejnīcu dienas Aizkraukles novadā, Vidusdaugavā jeb Skrīveros, Aizkrauklē, Koknesē un Pļaviņās.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Vidusdaugavas garšu viļņos" savas durvis un pagalmus vaļā vērs 23 mājas kafejnīcas – gan uzņēmumi, kas ikdienā ir saistīti ar ēdināšanu, gan ļaudis, kas ikdienā ar to nenodarbojas, taču vēlas uzņemt un pacienāt viesus.

No Lāčplēša grila līdz bērnības garšai


Skrīveru pusē viesus gaidīs sešās mājas kafejnīcās. Garšu viļņu ceļojums sanāks plašs – no saldumiem līdz pat brangākiem ēdieniem un dzērieniem! Kuģītis "Balta kaza" šajā akcijā piedāvās iespēju mājas kafejnīcā "Baltās kazas lielais plosts" - apmeklētājiem, iepriekš piesakoties, būs iespēja baudīt vakariņas uz plosta klāja. Mājas kafejnīcā "RADADA Lāčplēsis grilē" līdzās gardiem ēdieniem, viesiem būs iespēja ielūkoties darbnīcā, kur top košās apdrukās uz apģērbiem. "Garšu ceļojumā SPK gaumē" viesiem būs iespēja atgriezties bērnībā un nogaršot piena īrisu ar kakao vai pašcepto mājas vafeli ar tikko izvārītu konfekti "Gotiņa". "Ziedu ielas namiņā" ciemos gaidīs darbīga ģimene, kas nodarbojas ar bitēm. Mājas kafejnīca "Raudas krogs" ciemos gaidīs visus, kam garšo saldumi un aicina nobaudīt jauno konfektes Skrīveru gotiņas torti, kas tiks pasniegta ar dažādiem dzērieniem. "Skrīveru mājas saldējuma kafejnīca" pārsteigs ar īstiem mākslas darbiem no saldējuma ar latviskām garšām.

Suši meistarklases un zupu variācijas

Aizkrauklē viesos gaidīs četras mājas kafejnīcas. Kafejnīca "Betija" aicinās vakariņās pie zviedru galda vasaras terasē . "KWB Street food restaurant" piedāvās suši meistarklases un kokteiļus ikvienam interesentam, kas vēlas pārbaudīt savas prasmes un iemācīties ko jaunu. "Balkānu garšās" Aizkraukles pagastā varēs nobaudīt albāņu tradicionālos ēdienus kā byrek un petullas. Meistarstiķus zupu pagatavošanā un baudīšanā piedāvās mājas kafejnīca "Garšīgās zupas", kurā Aizkraukles Profesionālās vidusskolas brangākie un zinošākie pavāri piedāvās piecu dažādu variāciju zupas.

Paipalu olas siltumnīcā, ēdieni uz atklātas uguns un lakšu pīrāgi


Koknesē un apkārtnē būs iespēja izbaudīt deviņu mājas kafejnīcu piedāvājumu. "Baltaines garšu piedzīvojumā" biedrības "Baltaine" ļaudis piedāvās izbaudīt tradicionālo kulināro mantojumu un ierādīs kliju pīrāgu cepšanas tradīcijas. Kafejnīca "B2" pārsteigs ar neaizmirstamu pieredzi, jo saimnieki kopā ar draugiem piedāvās gastronomisku baudījumu piecās kārtās dzīvās mūzikas pavadījumā.

"Olalā! Cafe Bilstiņi" varēs baudīt visplašāko paipalu ēdienu piedāvājumus, un skaistus mirkļus, smalkus desertus un kafiju varēs baudīt siltumnīcā "Love Garden". Mājas kafejnīcā "Kārkļu osta" Daugavas krastā būs iespēja baudīt uz atklātas uguns gatavotus un īpašā veidā pasniegtus ēdienus.

Ar moto "Skaisti svinēt dzīvi" mājas kafejnīca "Svini šodien" aicinās kopā svinēt svētkus – mājas kafejnīcu dienas, baudīt ēdienus un dzert kafiju uz terases, kas atrodas virs upes, aplūkot košumdārzu un piedalīties mini fotosesijā.

Iršos viesus sagaidīs kafejnīca "Kļavas". Līdzās gardiem ēdieniem, ko gatavos biedrības "Irši iedvesmo" biedri, būs iespēja doties ekspedīcijā "Pa Hiršenhofas takām" un aplūkot nupat atjaunoto līdzās esošo Iršu muižas klēti - magazīnu.

Mājas kafejnīcā "Janavas" kopā ar saimnieci būs jāgatavo lakšu pīrāgi un kamēr tie cepsies ikviens varēs doties pastaigā basām kājām pa apmēram kilometru garo dabas taku, salasīt tējas zālītes savai tējai, ko baudīs kopā ar svaigi ceptajiem pīrāgiem.

Pērn iepazītās mājas kafejnīcas "Kūpiņsala" un "Mežsaimniecības kantoris" apvienojušās vienuviet. "Kūpiņsala" priecēs ar gardiem ēdieniem, kas pagatavoti uz uguns.

Līdzās būs "Mežsaimniecības kantoris", kas aicina atnākt un baudīt mīlestības pilnus saldumus.

Ugunskurā gatavots plovs un lauku labumi.


Pļaviņu pusē viesus gaidīs četras mājas kafejnīcas.

Klintaines pagastā kafejnīcā "Vizbuļi" būs iespējams izbaudīt saimnieku ikdienā iecienītus ēdienus.
"Bites pienotavā" viesus uzņems ģimene, kuri nomainījuši dzīvi pilsētā uz dzīvi laukos senajā Bites pienotavā un piedāvās ēdienus, kas ļoti garšo pašiem.

Baudīt mieru, atpūsties no ikdienas aicina mājas kafejnīcas "Kadiķītis" saimnieki. Daba, miers, pastaiga pa laukakmeņu taku, dziedinošas tējas, lauku labumi, "pagalma koncertzāle" ar līdzi dziedāšanu, radošas aktivitātes būs kafejnīcas piedāvājumā.

"Karlīnas virtuvē" būs iespēja baudīt uz ugunskura gatavotu plovu, baudīt kafiju mierpilnā vietā un aplūkot mini zoo.

Seko Tasty arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Mājas kafejnīcu dienas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form