Blenderis ne tikai smūtijiem un krēmzupām – kā vēl izmantot virtuves palīgu
Foto: Shutterstock

Jaudīgais virtuves palīgs blenderis jau sen ir iekarojis mūsu virtuves. Nav noslēpums, ka bez elektriskās ierīces būtu grūti pagatavot dažādus kokteiļus un pat ēdienus. Esam tā pieraduši pie blendera, ka tajā gatavojam ne vien smūtijus un saldējuma kokteiļus, bet arī burvīgās krēmzupas un citus gardumus.

Bez smūtijiem un krēmzupām blenderis var būt palīgs arī citu ēdienu un dzērienu pagatavošanā. Jau iepriekš "Tasty" esam rakstījuši par to, ka tajā var pagatavot pesto un pat sakult putukrējumu. Ko vēl var pagatavot ar blendera palīdzību?

Malta kafija

Blenderis ne tikai smūtijiem un krēmzupām – kā vēl izmantot virtuves palīgu
Foto: Shutterstock

Ja mājās nav speciālo kafijas dzirnaviņu, kafijas pupiņu samalšanai lieti noderēs jaudīgs blenderis, iesaka "Goodhousekeeping". Ņemot vērā to, ka kafijas pupiņas tomēr ir cietas un plānāki blendera asmeņi tās var nesamalt, šim virtuves trikam iesakām izmantot spēcīgāku blenderi. Viss, kas jādara – jāsaber lielajā krūzē kafijas pupiņas un jāsamaļ ar blendera palīdzību.

Maļot kafijas pupiņas gan jāuzmana, lai tās samaltos līdz vēlamajai konsistencei. Tāpēc, ja tavam blenderim ir ledus smalcināšanas režīms, iesakām izmantot to. Samalto kafiju pēc tam pārber vai nu kafijas kannā, filtra maisiņā vai cieši noslēdzamā traukā un izmanto, kā iecerēts.

Source

Tasty

Tags

Sarakstu karuselis Ābolu biezenis Kukurūza Kukurūzas milti Pesto Biezzupas un krēmzupas Saldējuma un piena kokteiļi
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form