Mazsālītie gurķīši, kā zināms, ir tradicionāla piedeva gaļas un dārzeņu ēdieniem, bet tikpat labi tie garšo vieni paši, tikko izzvejoti no burkas. Katram sava metode kraukšķīgākajiem un aromātiskākajiem gurķīšiem - skaties video, kurā savu mazsālīto gurķu fikso recepti piedāvā restorāna Ostas skati pavārs Rūdolfs Šteinbergs.

Mazsālītie gurķi

Mazsālītu gurķu ātrā recepte
Foto: Shutterstock
Mazsālītu gurķu recepte bez etiķa
Foto: Shutterstock

Mazsālīto gurķu receptes mēdz būt daudz un dažādas - šī ir īpaša ar to, ka kraukšķīgos gurķīšus var iegūt ļoti ātri, turklāt marinādei nav nepieciešams etiķis. Receptes pierakstā saglabāts autores rakstības un izteiksmes stils.

Lasīt vairāk

Ātrie mazsālītie gurķīši ar etiķi

Mazsālīti gurķi
Foto: Shutterstock

Ātrie mazsālītie gurķīši sagatavojami 10 minūtēs.

Lasīt vairāk

Fiksākā mazsālīto gurķu recepte - polietilēna maisiņā

Mazsālīti gurķi maisiņā
Foto: Privātais arhīvs

Viens no ātrākajiem veidiem, kā tikt pie mazsālītiem gurķīšiem, ir to gatavošana visparastākajā polietilēna maisiņā! Šī turklāt ir ļoti elementāra recepte, kas neprasa buršanos ar sāls un cukura proporcijām vai etiķa daudzuma noteikšanu.

Lasīt vairāk

Ātrie mazsālītie gurķi - gatavi četrās stundās!

Mazsālītu gurķu ātrā recepte
Foto: Shutterstock

Ātrie mazsālītie gurķi - četras stundas un ceļami galdā. Receptes pierakstā saglabāts autores izteiksmes stils un izteiksmes līdzekļi.

Lasīt vairāk

Tags

Baudi vasaru! Virtuves gudrības
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form