Projektu atbalsta
Sponsor Logo
Foto: DELFI

Kur laižam paēst? Jautājums, kas beidzās ar ekskursiju pa Berlīni

Sen neesi bijis ar kādu no mīļākajiem kolēģiem pusdienās, bet tuvējo ēstuvju piedāvājums un aiz loga redzamie biroju nami nedaudz apnikuši? Vienmēr var atrast alternatīvas.

Tieši vieglas garlaicības  un apnikuma dzīti, Jānis un Eduards kādu dienu nolēma doties kopīgā maltītē, kas puišiem beidzās ar iespaidiem bagātu piedzīvojumu – lidojumu uz Berlīni. 

Turpceļā puiši bija izmantojuši iespēju pasūtīt maltīti pirms lidojuma, bet atpakaļceļā baudīja biznesa klases piedāvājumu. Pa vidu ēdienreizēm puiši laiku nosita, dodoties iepazīt Berlīni, 26 kilometru garā pastaigā mēģinot aptvert visus nozīmīgākos lielpilsētas apskates objektus. Tiesa, īpaši spīdoši ar to viņiem vis neveicās.

"Gaidīšana starp abām ēdienreizēm izrādījās grūta kā vidēji kārtīgs treniņš. Nosoļojuši vairāk nekā pusmaratona distanci pa Berlīni, kuru moka karstuma vilnis, mājupceļā devāmies apcepušies kā turpceļā baudītā vista," emocijās pēc Berlīnas iepazīšanās dalījās viens no ceļojuma dalībniekiem. 

Tiesa, atceļš apsvilušo kaklu un stilbu sūrstēšanu mazināja. "Visupirms laipnās stjuartes mūs sagaidīja ar sulu. Tad ar kafiju. Tad ar ēdienu. Un tad ar aukstu aliņu. Pat uz samocīto kāju un bezspēka fona bija jāatzīst – šāds atpakaļceļa scenārijs liek apdomāt šādus vienas dienas tūrisma braucienus krietni biežāk. Varbūt nākamreiz arī atradīsim kādu apskates objektu," Berlīnes iepazinēji ir cerīgi.

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” saviem pasažieriem piedāvā svaigu, garšīgu un kvalitatīvu ēdienu par izdevīgu cenu. Lai ceļojuma baudīšana sāktos jau lidmašīnā, pasažieriem pirms lidojuma ir iespēja iepazīties ar ēdienkarti un veikt pasūtījumu, no bagātīgā piedāvājuma izvēloties savai gaumei un prasībām atbilstošāko maltīti. 

Projekta ''Restorāns mākoņos'' veidotāji: saturs – Kristīne Melne, Andra Čudare, foto – Kārlis Dambrāns, video – Patriks Pauls Briķis, Miks Siliņš, dizains – Natālija Šindikova, izstrāde – Nikolajs Trubačistovs, projekta vadītājas – Žanete Zīlīte, Liene Lacberga, Kristīne Melne.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.