Foto: Mūsdienu amatnieku meistardarbi un andeles Brīvdabas muzejā

Foto: Mūsdienu amatnieku meistardarbi un andeles Brīvdabas muzejā
Foto: DELFI

Šajā nedēļas nogalē – 4. un 5. augustā – Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā norisinās viens no vasaras košākajiem un latviskākajiem pasākumiem – astotais Mūsdienu amatnieku festivāls. Šogad tirdziņā piedalās varens amatnieku skaits – 140 dažāda amata meistari, 30 mājražotāji un kaimiņu viesi, kas ar pašu darinātiem izstrādājumiem priecē katru atnākušo.

Organizatori šoreiz bija aicinājuši piedalīties tos Latvijas amatniekus, kas strādā ar visdažādākajām metodēm un materiāliem, savos darinājumos ievijot amata prasmes, tehnoloģiju attīstības un mūsdienu dizaina elementus.

Kamēr tirdziņā kūsā dzīvība, Brīvdabas muzeja teritorijā paralēli norisinās arī ceturtie Latvijas mazpilsētu un pagastu amatierteātru svētki. Izrādes festivāla laikā tiek spēlētas gan brīvdabas estrādēs, gan etnogrāfiskās sētās, lai pietuvinātu darbības vidi dokumentālai ticamības sajūtai.

Svētdien vēl vari paspēt viesoties svaiga gaisa pielietajā muzejā un brīvdabā baudīt festivāla gaisotni un pasākumus. Biļetes ērtības labad ir iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā internetā.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka