Caurspīdīgais jeb 'spoku' krēsls: kā tas iederas dažādos interjeros

Caurspīdīgais jeb 'spoku' krēsls: kā tas iederas dažādos interjeros
Foto: Shutterstock

Krēsls nav tikai mēbele, uz kuras sēdēt. Tas ir arī elements, kas harmoniski iederas interjerā vai gluži pretēji – izceļas uz citu mēbeļu fona. Ja gribi kādā no mājvietas telpām kaut ko mainīt, nezini, pie kā ķerties vispirms, vai arī šobrīd vēl esi tikai īstā interjera un dažādu elementu meklējumos, caurspīdīgais "spoku krēsls" var būt viens no variantiem, kuru apsvērt.

Dažādu dizainu caurspīdīgie krēsli lieliski iederas kā viesistabā un darbistabā, tā arī guļamistabā – gan naktsskapīša vietā, gan arī tā primārajam izmantošanas veidam. Šie krēsli īpaši labi izskatās mazās telpās, jo caurspīgums rada nepārbāztu skatu, taču krēsls pilda savas funkcijas.

No otras puses – kādam tie var šķist pārāk vienkārši. Iedvesmojoties no "Houzz", piedāvājam ieskatu dažādos interjeros un telpās, kur šie krēsli izmantoti.

"Spoku" krēslu iespējams vairāk akcentēt, uzliekot arī kādu spilvenu, kā tas izdarīts attēlā redzamajā gadījumā.

Šajā telpā apaļš caurspīdīgā krēsla variants novietots pie darba galda, taču tas labi iederēsies arī dažādos saviesīgos draugu pasākumos.

Caurspīdīgs, bet tomēr ar akcentu – šie "spoki" atraduši savu vietu interjerā, ieturot zilo krāsu.

Apaļie, iekarināmie stikla krēsli izmantojami pagalmos un dārzos. Mājīgumu tajos var radīt ar iekštelpās atrodamiem mīkstajiem spilveniem.

Klasisks krēslu variants virtuvē, kas papildināts ar sienas krēslu līdzīgā tonī. Dažādus radošus un neparastus variantus virtuves krēsliem atradīsi arī šajā rakstā.

Tāpat šos krēslus var izmantot tikai reizēs, kad ierodas ciemiņi – pārējā laikā nolikt kādā stūrī, kur caurspīdīguma dēļ tie nebojās kopskatu un nevienam netraucēs.

Šajā variantā apskatāmi krēsli, kuriem tikai kāju daļa ir caurspīdīga.

Turpretī šeit – tikai sēžamā daļa!

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka