Foto: Shutterstock
Tāpat kā mēdzam mājās interjeru laiku pa laikam pamainīt, pieskaņot to noskaņojumam un sezonai, arī darba zonā būtu jādara līdzīgi. Galu galā, pie darba galda pavadām ļoti daudz laika, tāpēc noskaties video pamācību un uzzini, kā viegli krēslam uzdarināt jaunu ietērpu.

Kādam varbūt pirms video noskatīšanās šķitīs, ka tas ir grūti paveicams – apvilkt ofisa krēslu ar jaunu audumu, bet patiesībā pārliecināsieties par pretējo. Lai nomainītu krēslam ietērpu, nepieciešams jaunais audums, šķēres, kāds instruments detaļu atdalīšanai, krāsa aerosolā un skavotājs.

Visupirms noņem krēsla aizmugurējo daļu jeb atzveltni no pamatnes. Atskrūvē detaļas krēsla atzveltnei, lai vieglāk nomainīt audumu. Atzveltnes aizmugurē noteikti ir iespēja atskrūvēt plastmasas korpusu, to noteikti izdari.

Kad visas plastmasas detaļas atdalītas no auduma, nopūt tās ar krāsu un kārtīgi nožāvē. Nokrāso ne tikai kāju statīvu, bet arī roku balstus, ja tādi ir, aizmugurējās plastmasas detaļas, lai viss būtu saskaņots ar jauno audumu.

Tad uz auduma uzliec krēsla daļas, kurām vajadzēs jauno ietērpu. Izgriez audumu tik daudz, lai gar malām būtu klāt vēl vismaz 15 lieki centimetri auduma.

Uz auduma kreisās puses liec krēsla sēžamo daļu, auduma malas uzloki uz augšu un ar skavotāji piestiprini to pie pamatnes. Centies audumu pieskavot tā, lai neveidojas krunkas virspusē, savukārt aizmugurē var audumu droši saņurcīt, tam tāpat virsū tiks likts plastmasas panelis. Tādā pašā veidā audumu pieskavo krēsla atzveltnei. Kad audums pieskavots, var skrūvēt atpakaļ plastmasas detaļas un salikt krēslu kopā darba kārtībā.

Video pamācība:

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!