Šajā gadā aktuālākās interjera tendences
Foto: Shutterstock

Katru gadu bez izņēmumiem jebkurā jomā tiek ieviestas jaunas tendences, kuras sabiedrība vai nu pieņem, vai nepieņem. Tendences, kas tiek pieņemtas, kļūst aktuālas un pieprasītas, tāpēc, ja vēl neesi iepazinies ar jaunā gada interjera tendencēm, ir laiks tās iepazīt, lai savā mājoklī ieviestu kādas jaunas vārsmas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Gada krāsa

Šķiet, šī gada krāsa ir īpaši tīkama mūsu platumu grādos, jo tajā ir tuva līdzība mūsu valsts karoga sarkanajam tonim, ar ķieģeļu sarkanā un sarkanvīna toņa salikumu. Tā kā šī krāsa mums nebūt nav sveša, tā šajā gadā varētu kļūt īpaši aktuāla un izmantota dažādās telpās. Gada krāsa, Marsala, piemīt spēja bagātināt mūsu prātu, ķermeni un dvēseli, turklāt, tā piesaista uzticību un stabilitāti. Tā kā šis tonis nav no gaišo krāsu paletes, nevajadzētu ar to aizrauties visu sienu krāsošanā, taču nelielos laukumos tā izskatīsies ļoti gaumīgi, turklāt, tā lieliski saskan ar citiem dabiskiem toņiem un tekstūrām. Ja neesi gatavs ieviest krāsu pārmaiņas, izvēlies dažus akcentus aktuālajā tonī – dekoratīvus spilvenus, paklājus, sveces, pledu, lampas abražūru vai kādu dizaina trauku, ko novietot uz galda.

Ģeometriskas formas

Jāatzīst, ka šī tendence bija aktuāla arī pagājušajā gadā, un, tā kā ģeometriskās formas nekļuva apnicīgas, tad tā kļūst par populāru tendenci arī šajā gadā. Ģeometrisku formu ieviešana interjerā var izpausties ne tikai mēbeļu dizainā, bet arī mājas tekstilā, tekstūrās un aksesuāros, piemēram, dvieļos, galdautos, paklājos un pat aizkaros, kur mijas ģeometriski raksti.

Pasteļtoņi

Lai arī vairums mājokļu iekārtotāju izvēlas pasteļtoņus, šajā gadā tas ir pat ieteicams, jo tie ierindojas 2015. gada interjera tendencēs. Pasteļtoņu izvēle ir veiksmīgs risinājums fona izvēlei, lai varētu radīt košus un spilgtus akcentus.

Grāmatas un grāmatu plaukti

Grāmatu lasīšana gan nav nekāda modes tendence, tai patiesībā būtu jābūt aktuālai nepārtraukti, taču šajā gadā grāmatas un to plaukti ieņems stabilu pozīciju aktualitātēs. Interesanti, ka grāmatu plaukti nepildīs tikai praktiskuma funkciju, bet arī dizaina papildinājumu, jo grāmatas pašas par sevi ir skaistas, un tās ir pelnījušas sevi demonstrēt mājoklī redzamās vietās. Tāpēc noslauki noputējušās grāmatu kaudzes un ierindo tās sienu plauktos, lai tās kalpotu kā dizaina papildinājums.

Eko dizains

Ekoloģiska domāšana nav aktuāla tikai gastronomijas virzienā, bet arī interjerā, kas šajā gadā izpaudīsies ar dabisku materiālu izvēli telpu iekārtošanā, kā arī krāsu, tekstūru un noskaņas radīšanu katrā telpā. Turklāt, to ieviest vēlams ne tikai lauku mājās, bet arī pilsētu mājās un dzīvokļos. Dabas toņu krāsojumi, bagātīgi telpaugi, pinumi, lins, koka logi un grīdas segumi, ziedu drukas un citi dabiski materiāli būs aktuāli jebkurā telpā, tāpēc ar šo izvēli interjera papildināšanā, būs grūti kļūdīties.


Tags

Dizains Interjera idejas Krāsas interjerā
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form