Akcents rasola bļodām vai dekoriem. Dizaineri par kļūdām un rotājumiem Ziemassvētkos
Foto: Shutterstock

Ziemassvētkos parasti bagātīgi klājam galdu ar dažādiem ēdieniem, ka pat reizēm šķiet – tūliņ galds pārlūzīs uz pusēm. Šoreiz "Tava Māja" svētku gaidās sarūpējusi ne tikai dekoratoru ieteikumus par ēdiena un dekoru balansu uz galda, bet arī par citiem svētku rotājumiem.

Katrs cilvēks iekārto savu mājokli vai klāj svētku galdu pēc savas gaumes izjūtas. Citam lielu lomu galda klājumā "spēlēs" ēdienu kalni – dažādu veidu salāti, uzkodas, siltais ēdiens un vēl kārumi. Savukārt citi dos priekšroku pārdomātām dekorācijām, piemēram, svečturiem, ziedu kompozīcijām un mīlīgiem svētku nieciņiem, kā rezultātā rasolu bļodām šeit īsti vietas nebūs, jo viss galds būs vienos dekoros. Tā vietā būs "zviedru galds" turpat netālu.

Rakstā zemāk vari izlasīt interjera dizaineru un arī dekoratoru ieteikumus Ziemassvētku gaidās! Varēsi ne tikai aplūkot izplatītākās kļūdas, kas tiek pieļautas Ziemassvētku gaidās, bet arī smelties kripatiņu iedvesmas dekorāciju izvietošanai mājoklī.

Pašlaik "Delfi Aculiecinieks" sadaļā līdz pat 6. janvārim norisinās divi konkursi, kuros var atrādīt savus rotājumus – "Mans skaistais adventes vainags" un Ziemassvētku eglītes konkurss, kurā oriģinālākie reportāžu autori arī pretendēs uz tirdzniecības centra "Rīga Plaza" dāvanu karti 30 eiro vērtībā.

Lai skaists svētku laiks!

Tags

Interjera idejas Ziemassvētki

Comment Form