Saturs turpināsies pēc reklāmas

LDS balva dizainā 2016: 'Delfi' lasītāju simpātija

LDS balva dizainā 2016: 'Delfi' lasītāju simpātija
Foto: Publicitātes attēls

Portāla ''Delfi'' lasītājiem bija tā iespēja novērtēt Latvijas dizaina oriģinalitāti un noteikt savu simpātiju starp Latvijas Dizaineru savienības rīkotā konkursa dalībniekiem.

Konkurss "Latvijas Dizaineru savienības balva dizainā" tiek rīkots jau devīto gadu pēc kārtas, lai noskaidrotu labākos darbus interjera, vides, lietu un saziņas dizainā. Konkursam pieteiktos darbus vērtēja profesionāla žūrija, bet savu viedokli varēja izteikt arī ikviens portāla "Delfi" lasītājs, balsojot par savu simpātiju.

Balsojumam noslēdzoties, ar pārliecinošu balsu pārsvaru (686 balsis) uzvarētāja statusu izpelnījās Anda Andžāne ar darbu Istaba džentlmenim.

Salona "Royal Bathrooms" ekspozīcijas telpas atrodas vēsturiskajā Kalnciema kvartālā. Galvenokārt ekspozīciju sastāda augstvērtīga angļu santehnika un mēbeles. Telpas sadalītas zonās, jeb četrās istabās. Šarmantā Lēdijas istaba veidota pēc Chanel Nr.5 motīva, kurā dominē melnbalto toņu spēle. Džentlmeņa istabas interjerā drosmīgi apvienotas klasiskās angļu vērtības ar 90.-to gadu rūpnieciskā dizaina sasniegumiem. Šī telpa asociējas ar augstvērtīgu uzvalku. Viss ir detaļās. Šo smalkumu var ieraudzīt rakstu, līniju, eleganto pelēko toņu kombinācijā ar Burgundijas sarkano. Leģendārais motocikls- Bobers, kas ir neatņemama interjera sastāvdaļa, būtībā ir kinētisks objekts, kas atspoģuļo ātro vai tieši pretēji- lēno ritējumu un liek plānot katram cilvēkam savu turpmāko dzīvi...

Skatītāju simpātijas balvas ieguvēja Anda saņēma – balvu 1000 eiro apmērā reklāmas kampaņas īstenošanai portālā "Delfi".

Balsojums ilga līdz 29. septembra plkst. 23:59.

Balsojuma rezultāti "LDS balva dizainā 2016" apskatāmi šeit.

Portāls "Delfi" patur tiesības pārbaudīt rezultātus un dzēst negodīgi veiktos balsojumus.

Jau vēstīts, ka "Latvijas Dizaineru savienības balva dizainā 2016" izcilākos darbus klātienē varēs aplūkot no 30. septembra līdz 2. oktobrim Ķīpsalā, kur notiek Rīgas starptautiskā dizaina izstāde "Design Isle 2016". Tajā var apskatīt arī Baltijas dizaina nozares uzņēmumu, profesionāļu un studentu rūpnieciskā, modes, vides, interjera, foto un grafiskā dizaina darbus.

Līdztekus konkursa darbiem izstādē apskatāmas dizaina mēbeles, gaismas ķermeņi, dizaina apģērbi un aksesuāri, dzīvesstila produkti u. c. oriģināli dizaina produkti, ko prezentēs Baltijas vadošie dizaineri un dizaina uzņēmumi. "Igo. Akcents Personībai", "AM studio", "Naive Wood Factory", "ArGaumi", "Groods", "MAG Handmade", "Novus Novuss", "DecoArtis", "Alius"… tie ir tikai daži no "Design Isle 2016" dalībniekiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ar svaigām idejām un neordināriem risinājumiem pārsteigs arī Latvijas dizaina skolu un augstskolu audzēkņi, kas izstādē prezentēs savus diplomdarbus un radošos projektus.

Vairāk: "DesignIsle.lv", kā arī "Design.lv"

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka
Pregnancy widget logo Pregnancy widget logo
Aprēķināt
Norādi pēdējo mēnešreižu
pirmo dienu
Kļūda!
Lūdzu, norādiet korektu
datumu pagātnē.