23 krāšņi rotātas ēkas – Ķekavas novadā turpinās Ziemassvētku dekoru konkurss
Foto: Publicitātes foto

Lai gan Ziemassvēktu laiks ir pagājis, joprojām daudzviet mājās ir sapostas svētku noskaņā. Dažās Latvijas pašvaldībās ik gadu tiek rīkots konkurss par izgreznotāko māju svētkos, un šogad arī Ķekavas novada pašvaldība noskaidros radošākā noformējuma autoru.

Kā "Tava Māja" stāsta Ķekavas novada pašvaldības pārstāve Renāte Rumbina, rotājumu konkursu "Uzmirdzi Ķekavas novadā" Ķekavas novada pašvaldība rīko otro gadu, turklāt – iedzīvotāju interese par to pieaug, jo šogad konkursam pieteikti 23 objekti. "Pērn iedibinātā tradīcija aicina ikvienu novadnieku izrotāt dzīvojamās mājas, uzņēmumu un sabiedrisko iestāžu ēku fasādes un skatlogus, tādējādi kopīgi radot īpašu svētku noskaņu novadā," skaidro Rumbina.

Ķekavas novada iedzīvotāji konkursam objektus varēja pieteikt piecās kategorijās – individuālās dzīvojamās mājas un to pagalmi, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju balkoni un lodžijas, uzņēmumu vai sabiedrisko iestāžu ēkas un to piegulošās teritorijas, uzņēmumu vai sabiedrisko iestāžu logi un skatlogi, kā arī Ziemassvētku egle, bet šajā kategorijā varēja pieteikt objektā augošas vai uzstādītas, izrotātas egles, kuru augstums ir vismaz 2,7 metri. Visaktīvāk pieteikušies tieši dzīvojamo māju īpašnieki, atklāj pašvaldības pārstāve.

23 krāšņi rotātas ēkas – Ķekavas novadā turpinās Ziemassvētku dekoru konkurss
Foto: Publicitātes foto

"Kā norāda konkursa vērtēšanas komisijas pārstāvji, šogad konkursam pieteiktie objekti pārsteidz ar radošiem un asprātīgiem risinājumiem – konkursa dalībnieki ne vien bagātīgi izmantojuši dažādus gaismas ķermeņus un gaismas projekciju risinājumus, bet arī veidojuši interesantas svētku tematikai veltītas instalācijas," žūrijas teikto atstāsta Rumbina. "Kopumā visus pieteiktos objektus vērtē konkursa vērtēšanas komisija diennakts gaišajā vai tumšajā laikā - atkarībā no pieteikumā norādītā rotājumu eksponēšanai paredzētā diennakts laika."

Viņa atzinīgi vērē iedzīvotāju atsaucību, jo ļoti daudzi atbalsta dalībiekus interneta balsojumā, kur var izvēlēties nominācijas "Iedzīvotāju simpātija" uzvarētāju.

To, kurš triumfējis katrā nominācijā, noskaidros svinīgajā apbalvošanas ceremonijā 7. februārī Depkina muižā, Rāmavā, Ķekavas novadā. Rumbina "Tava Māja" atklāj, ka balvu fonds lēšams 1930 apmērā, un pie šīm naudas balvām tiks trīs labākie dalībnieki katrā vērtēšanas kategorijā, kā arī papildu nomināciju uzvarētāji.

Source

DELFI Tava Māja

Tags

Ķekava Pašgatavoti rotājumi Ziemassvētki Ziemassvētku rotājumi
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form