Foto: Koka un glamūra apvienojums divstāvu dzīvoklī Igaunijā
Foto: Kinnisvara24.ee

Vienmēr ir interesanti aplūkot mājokļu iekārtojumus citās valstīs, tāpēc šoreiz "Tava Māja" piedāvā virtuāli paviesoties kādā divstāvu dzīvoklī Kalamajā, Igaunijā, kur interjerā dominē koks un jūtams arī glamūrīgais pieskāriens.

286 tūkstošus eiro vērtais dzīvoklis ir 99 kvadrātmetrus liels, turklāt tam ir divi stāvi un četras guļamistabas, vēsta "Delfi Dekor". Kā uzsver portāls, šajā dzīvoklī jūtams pilsētas glamūrs un greznība, jo tajā ir samta mēbeles, kas piešķir izsmalcinātības sajūtu.

Mājoklī ir mūsdienīgs dizains, kurā lieliski iekļaujas arī koks, kas rada mājīguma un omulības sajūtu. Rūpīgi pārdomāti ir arī akcenti telpā, jo atstātas brusas, kā arī koka durvis, kas ieguvušas otru elpu. Savu šarmu dzīvoklim piešķir arī ķieģeļu siena. Dzīvokļa otrajā stāvā atrodas sauna, kas parasti ir ļoti netipiski dzīvokļiem pilsētā, norāda "Delfi Dekor". Turklāt tā ir ļoti moderna, jo saunu var ieslēgt no attāluma. Darbā varēs attālināti ieslēgt saunu, bet, pārnākot mājās, uzreiz sagaidīs spa cienīga kūre.

Foto ieskats dzīvoklī:

Source

DELFI Tava Māja

Tags

Dzīvoklis Interjera idejas
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form