Baltās un brūnās krāsas sajaukumi: gaumīgs mājoklis klusajā centrā
Foto: Publicitātes foto

Šoreiz pavērsim durvis kādam trīs istabu dzīvoklim galvaspilsētas klusajā centrā – Rūpniecības ielā. Kā portālam "Tava Māja" pastāstīja ''Dream International'' nekustamo īpašumu aģents Romāns Zaika, dzīvoklī ir divas guļamistabas, kā arī virtuve, kas savienota ar ēdamzonu. Tāpat mājoklī ir savienota vannasistaba ar tualeti.

Tas, ka mājokļos ēdiena gatavošanas un maltīšu telpa atrodas vienā vietā, vairs nav nekas jauns. Šāds variants bieži vien tiek izmantotas rūmes taupīšanas nolūkos, tāpēc par galdiem reizēm pārtop arī letes, kas ir ērts un labs variants. Dažādas iekārtojumu idejas Latvijas dzīvokļos lūko šajā rakstā.

Runājot par interjeru, tas šajā mājoklī izvēlēts viscaur brūnganos toņos – sākot no bēšajām sienām un beidzot ar tumšākām koka mēbelēm. Vannasistabā dota priekšroka flīzēm, kas rotā ne tikai dušas vietu, bet arī telpas sienas. Jāpiebilst gan, ka vairākas mēbeles un priekšmeti dzīvoklī izvēlēti arī baltā krāsā, kas ļauj izcelties pat šķietami mierīgajiem brūnajiem toņiem un citiem košākiem akcentiem.

Daudziem vārdu savienojums "salas tipa virtuve" liek saspicēt ausis, taču ne visās virtuvēs šim variantam pietiek rūmes. Tieši tāpēc "salu" virtuvē var aizstāt ar leti, kas arī izskatīsies interesanti, gaumīgi un būs gana praktiski.

Pirmajā acu uzmetienā patiešām varētu šķist, ka nelielajā virtuvē atrasta vieta "saliņai", taču viena tās mala tomēr atrodas tieši pie sienas. Šādā variantā prātā iedomātā sala pārtop letē, pie kuras var ne tikai gatavot ēdienu, bet to arī baudīt. Lai gan, apskatot fotogrāfijas, varētu šķist, ka šajā telpā apvienotas divas – virtuve un ēdamistaba, patiesībā tā pilda arī viesistabas funkcijas. Pie vienas no telpas sienām atrodas televizors, kas ieskaitāms galveno atpūtas telpas elementu sarakstā.

Kā skaidroja Zaika, dzīvoklis atrodas septītajā stāvā, tāpēc papildus jau esošajam stiklotajam balkonam, uz kura iespējams baudīt mierīgus vakarus, nākamajam dzīvokļa saimniekam būs iespēja pilsētas skatus novērtēt arī no astotā stāva jumta terases.

Tags

Dzīvoklis

Comment Form