Kādu pirkt un kā kopt ikdienā – viss par tvaika nosūcējiem
Foto: Shutterstock

Tvaika nosūcējs ir obligāta nepieciešamība virtuvē, it īpaši, ja tajā gatavo itin bieži. Pirms tā sagādāta, svarīgi izvēlēties virtuvei un prasībām atbilstošāko, bet vēlāk rūpīgi jāievēro tīrīšanas priekšnosacījumi.

Lai arī tvaika nosūcējs ir tikai vieno no iekārtām, kas nepieciešama virtuvei, pret tās iegādi jāizturas īpaši atbildīgi, jo tas pilda ne tik daudz estētisko funkciju, kā praktisko, rūpējoties par gaisu telpā. Tad nu šajā sakarā pirms tā iegādes vajadzētu ielūkoties padomos, kā izvēlēties piemērotāko, kā arī iepazīties ar pēdējām izmaiņām ugunsdrošības noteikumos, kas ietekmē tvaika nosūcēja lietošanu.

Tvaika nosūcēja ikdienas lietošanai noderīgas būs tautas metodes ar dažādām pieejām, kā atkal tikt pie tīriem filtriem, tos nomazgājot no taukainās kārtas. Tāpat kā filtri, arī siena pie nosūcēja laika gaitā paliek netīra ēdiena gatavošanas ietekmē. Lūk, viedie padomi turpinājumā!

Tags

Tvaika nosūcējs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form