Foto: Shutterstock
Veļas mazgājamā mašīna noteikti ir viens no neatsveramākajiem palīgiem mājas darbos. Un tieši tāpēc, ka ierīce paveic tik labu darbu, par to pienācīgi jārūpējas – jātīra no iekšpuses, jāatbrīvo no kaļķakmens nogulsnēm un jālikvidē radusies smaka.

Tiem, kam aktuāla jauna ierīces iegāde, jāievēro vairāki priekšnoteikumi, kas ietekmēs to, vai pirkums būs veiksmīgs. Svarīgi apzināties, kādā telpā to novietos, piemēram, virtuvē vai vannasistabā, tāpat jāzina, cik bieži drēbes vajadzēs mazgāt, lai varētu noteikt optimālāko ietilpību, tāpat bez vērības neatstāj norādītās energoefektivitātes klases. Vairāk par priekšlikumiem, kas noderēs iegādes brīdī, lasi šeit.

Būtu jau labi, ja pati veļas mašīna pati par sevi parūpētos un mums atliktu tikai ielikt un izņemt veļu, taču šādi brīnumi vēl nenotiek. Laiku pa laikam jāpievērš uzmanība kaļķakmens nogulsnēm, jādara viss, lai nerastos smaka iekšpusē. Bet, ja gadījies, ka veļa jāmazgā, bet pulvera vairs nav, noderīgs būs šis padoms. Ļoti interesantus faktus var atklāt infografikā, kur uzskaitīti ieteicamie daudzumi pulvera lietošanai.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!