Video: Efektīvs veids, kā ātri un vienkārši pārvalkā ievilkt segu
Foto: Kadrs no video

Kad pēc veļas mazgāšanas pienāk laiks segu ievilkt atpakaļ pārvalkā, gribas smagi nopūsties un domāt visus iespējamos variantus, kā no šī darbiņa izvairīties. Ja sega ir liela un neviens palīgs pie rokas nav atrodams, šķietami vienkāršā darbība var prasīt patiesi daudz pūļu. Taču tagad tā visa ir pagātne, jo no šodienas zināsi patiesi vienkāršu veidu, kā ātri segu ievilkt pārvalkā.

"Crane & Canopy" kanālā publicētajā video vietnē "Youtube" parādīts, kā bez liekas sviedru izliešanas darbiņu padarīt. Vispirms iekšpusē atrodi pārvalka abus tālākos stūrus un pēc tam izgriez tos uz ārpusi. Neizgriez visu pārvalku pilnībā uz otru pusi, bet turi abus galus rokās.

Pēc tam abās rokās paņem segas galus un ar strauju kustību pārmet uz otru, "īsto" pusi. Tālāk vienkārši to kārtīgi sakrati tā, lai pārvalks pārslīdētu pāri visai segai. Iespējams, tev vajadzēs nedaudz piepalīdzēt un ar roku pārvilkt to līdz pat otram galam.

Starp citu, lielisks variants, lai sega neslīdētu ārā no pārvalka, ir iegādāties tādu, kuram viena mala ir aiztaisāma ar rāvējslēdzēju. Kā redzams, šo padomu iespējams realizēt tikai tādiem pārvalkiem, kuriem viena mala ir pilnībā vaļēja.

Cilvēki pie publicētā video min, ka šis variants ir vēl vienkāršāks nekā populārais ruletes veids. Kā realizējams triks, pārvalku un segu satinot vienā rullī? Ieskaties šajā rakstā un atradīsi vēl vienu variantu, kā piņķerīgo darbiņu padarīt kaut nedaudz vienkāršāku.

Lai būtu patīkami gultā iegulties ik dienu, gultas veļa regulāri jāmazgā. Par to, kā pareizi kopt un cik bieži mazgāt arī gultas pārvalkus, izlasi te.

Tags

Gultas veļa

Comment Form