Birojs savā mājoklī! Piecas lietas, kas nepieciešamas darbavietas ierīkošanai

Birojs savā mājoklī! Piecas lietas, kas nepieciešamas darbavietas ierīkošanai
Foto: Shutterstock

Strādāšana no mājām vienmēr ir bijis diskutabls jautājums – kamēr vieniem tā šķiet ļoti ērta opcija, citi argumentē ar pretējo, jo mājās nav iespējams koncentrēties. Ja arī tu strādā no mājām, tad zini, ka virtuves galds viennozīmīgi nav tā ērtākā vieta, kur veikt savus darba pienākumus, tāpēc labāk ierīkot mājoklī mini biroju, kur netraucēti varētu nodoties darbiem.

"Tava Māja" piedāvā portāla "Houzz" ieteikumus ar lietām, kuras mājoklī nepieciešamas, lai radītu savu ofisu vai vismaz sajūtu par to. Ja tev šķiet, ka ar šīm lietām ir par maz, kā arī vēlies ienest telpā nedaudz mājīguma sajūtu, tad iegādājies augus. Šeit būs saraksts ar augiem, kas lieliski iederēsies birojā.

Ērts krēsls

Piekritīsiet, ka ērts krēsls viennozīmīgi ir neatņemama sastāvdaļa birojā. Ja sēžot jāpavada vairākas stundas, pārliecinies, vai krēsls ir pietiekami ērts. Sekojot "Houzz" ieteikumiem, biroja krēslam vajadzētu būt ar ritentiņiem, atzveltni, rokturiem un regulējamu augstumu.

Pietiekama lieluma galds

Vēl viena no neatņemamām biroju lietām ir tieši galds, kur ne tikai novietot datoru un dokumentus, bet arī pildpalvu turētājus un citas noderīgas lietas. Pirms iegādes vienmēr izsver, vai galds būs pietiekama lieluma. Tāpat medijs uzsver, ka galdu var izveidot arī no citām mēbelēm, kas ir mājās. Arī biroja iekārtošanai var pieiet radoši!

Skapīši un plauktiņi

Atstāj uz galda maksimāli daudz brīvas vietas! Ja nepieciešams, tad iegādājies galdu, kuram jau ir atvilktnes, jo tieši tas būs lielisks palīgs, lai no galda virsmām noslēptu visu lieko. Noderēs arī sienas skapis, kurā novietot dokumentu vai grāmatu kalnus, kā arī mīļlietiņas, piemēram, fotogrāfijas vai dizaina elementus.

Labs apgaismojums

Protams, var izlīdzēties ar jau esošo telpas apgaismojumu, bet labāk iegādāties arī lampu, ko var uzlikt uz galda. Ļoti labi, ja biroja stūrītis atradīsies tuvu logiem, jo tā telpā iespīdēs dienas gaisma. Atceries, ka apgaismojums būtiski ietekmē redzi, tāpēc izvēlies piemērotākos gaismekļus darbavietas iekārtošanai!

Rozetes elektriskajām iekārtām

To mājā nekad nevar būt par daudz! Iegādājies arī pagarinātājus, lai pilnībā nodrošinātu to, ka elektriskās ierīces pie darba galda var pieslēgt. Ja nevēlies, lai apkārt biroja stūrītim rēgojas rozetes vai vadi, atceries, ka var arī iegādāties galdus, kuros jau ir iebūvētas rozetes.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka