Septiņas izplatītākās mazo mājokļu problēmas un ieteicamie risinājumi
Foto: Shutterstock

Mazi dzīvokļi vienmēr asociējas ar šaurību un mazu telpu. Lai gan mūsu prāts saprot, ka telpa ir maza, mums tāpat ir tieksme dzīvokli papildināt ar pāris dizaina lietām, mēbelēm un citām lietām. Atceries – kas par daudz, tas par skādi, tāpēc labāk nepārcenties!

"Tava Māja" piedāvā portāla "Bright Side" apkopojumu ar izplatītākajām problēmām, kas skar mazo mājokļu īpašniekus. Tāpat tiek sniegti arī vērtīgi padomi, lai problēmām radītu risinājumu.

  • Pamatotus iemeslus, kāpēc šaurībā dzīvot ir labāk nekā mājā, lasi šeit.

Viena no problēmām ir tā, ka virtuvē nav vietas, lai visu saliktu. Piemēram, sienā vai durvju ailē var iebūvēt skapi, kurā var salikt nepieciešamās lietas, bet, ja ir problēmas ar dažādām sīkām lietām, piemēram, izmētātiem telefona lādētājiem vai atslēgām, kuras ir teju visur, tad labāk savā mājoklī novietot groziņus, kastes vai citus traukus, kur glabāt kompakti visas lietas, kuras novietojam tur, kur pagadās.

Mazajos dzīvokļos parasti netiek iegādātas grāmatas, jo nav vietas, lai tās uzglabātu, bet liels grāmatu plaukts arī neiederas telpā, jo tas aizņem tikai vietu. Kā risinājums var būt iebūvētie plauktiņi, kuros salikt lasāmvielu.

  • Iedvesmojošus piemērus pavisam nelielām guļamistabām vari apskatīt šajā rakstā.

Kādas ir citas izplatītākās problēmas, kā arī, kādi būtu to risinājumi, lasi rakstā zemāk.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka