Pieci neparasti mājokļi, kas iekārtoti baznīcās
Foto: Vida Press

Mājas var celt visneiedomājamākajās vietās – alās, starp klintīm, uz ūdens un ne tikai. Tāpat par mājokļiem var kļūt ēkas, kas savulaik pildījušas citu funkciju, piemēram, bijušas garāžas vai pat dievnami. Šoreiz aplūkojam piecus mājokļus, kas lieliski parāda to, ka arī baznīcas var kļūt par omulīgu dzīvesvietu.

"Tava Māja" stāstu krājumā ir vairāki piemēri, ka arī baznīcā var dzīvot. Tā vietā, lai šī celtne grimtu aizmirstībā – tā kļuvusi par omulīgu mājvietu!

Bijušie dievnami ir ieguvuši citu elpu, tiesa, daudzi vairāk vai mazāk centušies saglabāt arhitektūras autentiskos elementus, piemēram, greznās baznīcas logu vitrāžas un iespaidīgās velves. Ja būtu jāizceļ kāds nemainīgs aspekts šajos mājokļos, tad tā noteikti būtu lielā plašuma sajūta, jo baznīcas telpas ir milzīgas, turklāt tās ar mēbelēm pilnībā nevar "pieblietēt". Interesanti ir palūkoties arī dažādos interjera risinājumus, jo katram no jaunajiem saimniekiem ir bijis savs redzējums par to, kur likt ēdamgaldu, dīvānu un ne tikai. Telpas ir ļoti plašas, tāpēc saimnieki mājokļa iekārtojumā izpaudušies pēc sirds patikas.

Vai tu vēlētos dzīvot šādos mājokļos?

Tags

Interjera idejas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form