Video: Ģeniāls veids, kā ar līmlentes palīdzību atvērt burciņas vāku
Foto: Kadrs no video

Šis ir tas laiks, kad lēnām sākam baudīt gardumus, kurus esam rudens sākumā sarūpējuši. Tomēr dažreiz tikšanu pie kārotā ievārījuma vai kraukšķīgajiem gurķīšiem apgrūtina stingrais vāks.

Vāku attaisīšanai daži palīgā ņem dvieli, apliekot to apkārt burkai, citi tur burkas vāku karstā ūdenī, bet vēl daži izmanto nazi. Taču tikai retais zina, ka burkas vāku var attaisīt arī ar līmlentes palīdzību. Ar šādu ideju dalās portāls "Furnish Home".

Līmlente jāapliek ap burciņas vāku, bet to nedrīkst nogriezt ar šķērēm – jāpaliek kā daļai no rituļa. Pēc tam ar vienu roku jāpietur burciņa, bet ar otru jāparauj līmlente, kas aplipināta apkārt burkas vākam. Šāda pavisam viegla kustība ātri vien palīdzēs tikt pie kārotajiem labumiem. Kā uzsver portāls, šī burciņu attaisīšanas metode ir saņēmusi arī kritikas devu, jo daudzi saka, ka tas aizņem pārāk daudz laika.

Zemāk vari aplūkot video, kurā redzama burciņu attaisīšanas metode ar līmlentes palīdzību. To, vai tas ir viegli, vai grūti, vari pārliecināties, tikai pats izmēģinot. Lai veicas!

Tags

Dienas padoms

Comment Form