Izdevīgāka īre vai hipotekārais kredīts: padomu izlase mājokļa iegādē
Foto: LETA

Mājas vai dzīvokļa iegāde ir ļoti nopietns lēmums, tāpēc šo soli viennozīmīgi nevajadzētu sasteigt. Tieši tāpēc "Tava Māja" šoreiz ir sarūpējusi padomu izlasi par mājokļa iegādi, kas, iespējams, palīdzēs rast atbildes uz daudziem neskaidrajiem jautājumiem.

Pirms mājokļa iegādes daudziem noteikti prātā virmo doma – ja nu tomēr izdevīgāk ir mājokli īrēt, ne pašam iegādāties savu? Ja esi starp viņiem, tad atbildi uz to, kurš izdevīgāks – īre vai hipotekārais kredīts – varēsi lasīt rakstā zemāk.

Tāpat esam aplūkojuši, ko der izvērtēt pirms paša mājokļa iegādes un steigšanās uz banku. Speciālisti zemāk arī ir izklāstījuši savus ieteikumus par iespējamiem "zemūdens akmeņiem" mājokļa iegādē, lietām, ko der pārbaudīt pirms mājas iegādes, kā arī ieskicējuši to, kam jāpievērš uzmanība pieņemšanas-nodošanas akta parakstīšanas brīdī.

Ja tev ir kāds ierosinājums raksta publikācijām par tēmām "mājokļa iegāde" vai "mājokļa īre", tad droši raksti to e-pastā: maja@delfi.lv

Tags

Privātās finanses Dzīvoklis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form