Slepenās vietas virtuvē, kuras parasti aizmirstam iztīrīt
Foto: Shutterstock

Vai zināji, ka katrā telpā ir kāds "slepenais" stūrītis, kuru parasti aizmirsti notīrīt? Lai gan šķiet, ka māja spīd un laistās, tomēr vienmēr būs kāda vieta vai lieta, kura tā vien alks pēc mitras lupatiņas vai tīrāmā līdzekļa. Tāda ir arī virtuvē!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Portāls "Apartment Therapy" uzsver, ka virtuves tīrīšanas laikā uzmanība jāpievērš arī virtuves skapīšiem. Tos mēs izmantojam vairākas reizes dienā, bet – cik bieži virtuves skapīši vai atvilktnes tiek tīrītas?

Palūkojies savos virtuves skapīšos vai atvilktnēs! Tur noteikti ir kādas ēdienu drupačiņas. Un runa nav tikai par pārtikas plauktiem, bet arī par atvilktni, kurā glabājam galda piederumus. Cik bieži tu to izslauki un izmazgā? Vai trauku un katlu skapītis arī ir tīrs? Traukus un katlus taču mēs izmantojam katru dienu. Plauktiņi, skapīši un atvilktnes mēdz "apaugt" ar netīrumu kārtiņu, tāpēc liec aiz auss, ka arī šīs vietas ir regulāri jāiztīra!

Kā gan tīrīt šīs "slepenās" virtuves vietas? Talkā vari ņemt gan tīrīšanas klasiku – lupatiņas, švammes un tīrāmos līdzekļus, gan portāls iesaka drupačiņas savākt ar putekļu sūcēju.

Neaizmirsti, ka arī skapīšu vai atvilktņu rokturi un durvis ir regulāri jānotīra!

"Tava Māja" atgādina, ka tīrīšanas laikā noteikti vajadzētu vilkt cimdus, jo šādi varēsim savu ādu pasargāt no tīrīšanas līdzekļiem. Šajā rakstā vari izlasīt dermatovenerologu skaidrojumu, kāpēc būtu vērtīgi mājas tīrīšanas darbos vilkt cimdus, kā arī – kādās kaitēs var iedzīvoties, ja āda netiek pasargāta.

Tags

Mājas tīrīšana Virtuve Virtuves darbi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form