Kā izurbt sienā caurumu bez putekļu mākoņiem
Foto: Shutterstock

Darbojoties ar elektrisko urbi, noteikti ir zināma putekļu rašanās blakusparādība. It īpaši tas attiecināms uz rīģipša sienām, kurās urbjot, putekļu biršana uz grīdas ir neatņemama sastāvdaļa. Un tomēr ir divas efektīvas metodes, kā izvairīties no šīs netīrības.

Pieejas, kā izurbt caurumus bez putekļu biršanas vērts apgūt kaut tāpēc, lai urbšanas brīdī nesabirtu pilnas acis, taču arī izvairīšanās no lieka grīdas tīrīšanas nav peļams iemesls.

Tad nu viens no veidiem, kā to panākt – nogriezt nedaudz vairāk par pusi no vienreizējās glāzītes, uzspraust to uz urbja un urbt tā, lai visi putekļi birst šajā traukā. Pēc urbšanas atliek vien uzmanīgi noņemt glāzīti vai arī izbērt tās saturu, nemaz nenoņemot glāzi no urbja.

Otra metode itin labi noderēs, ja urbt nepieciešams sienā, ne griestu daļā un putekļi vairāk birst gar kādu virsmu. Šajā gadījumā nepieciešama būs vien līmlapiņa. Pielīmē to pie sienas, nedaudz zem vietas, kur plānots urbt. Pārloku uz pusēm, atlokot apakšējo malu uz augšu. Lai salocītā lapiņa veidotu tādu kā kabatu pie sienas, kur sabirt putekļiem, izveido katrā pusē nelielas ieloces. Pēc urbšanas atliks vien noņemt lapiņu un izbērt putekļus miskastē. Vienkārši, vai ne?

Video:

Tags

Remonts

Comment Form