Trešdien, 24. martā, paziņos 2020. gada izcilākos Latvijas pasākumus un notikumus
Foto: Publicitātes attēls

24. marta vakarā, pulksten 19.00 Latvijas Pasākumu foruma tiešraidē virtuāli tiks pasniegta pirmā Latvijas Pasākumu foruma Izcilības balva 2020. Pulksten 18.00, stundu pirms Izcilības balvas pasniegšanas ceremonijas būs skatāma sarkanā paklāja tiešraide, kurā pasākumu nozares profesionāļi virtuāli satiksies, lai kopīgi sagatavotos svinīgajai ceremonijai.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

2020. gada Latvijas Pasākumu foruma izcilības balvā tiks noskaidroti izcilākie notikumi Rīgā, Kurzemē, Latgalē, Vidzemē un Zemgalē, 2020. gada izcilākie pilsētas svētki, līdzdalības akcijas, virtuālie pasākumi, konferences un hibrīdpasākumi. izcilākie COVID ierobežojumu laika klātienes pasākumi un pasākumu risinājumi, Izcilākie pilsētvides noformējumi, pastaigas un izgaismojumi, gaismas objekti un projekcijas, tiks noskaidroti arī izcilākie koncerti, koncertturnejas un pasākumu norises vietas.

Papildus izziņotajām 18 kategorijām žūrijas locekļi ir izvēlējušies piecas speciālās balvas - 2020. gada nozares notikums, 2020. gada nozares cilvēks, 2020. gada nozares debija, 2020. gada nozares izcilība un 2020. gada pārsteigums, kas tiks virtuāli paziņotas svinīgās ceremonijas laikā.

Izcilības balvas 18 kategorijām tika pieteikti vairāk nekā 100 pasākumi, pilsētvides aktivitātes un notikumi, kas notikuši Latvijā 2020. gadā. Latvijas Pasākumu foruma izcilības balvas žūrija ar balsojumu palīdzēja atlasīt 5 finālistus katrā no 18 kategorijām. Līdz 20. marta pulksten 23.59 par finālistiem varēja balsot visi 1582 esošie un bijušie Latvijas Pasākumu foruma dalībnieki.

"Laikā, kad pasākumi ir aizliegti, nozarei ir laiks paskatīties uz to, kā mums gāja 2020. gadā. Skatoties uz pasākumu nozari kopumā redzam, ka nozares cilvēki ir spējuši, ievērojot noteikumus un ierobežojumus, nevis sēdēt rokas klēpī salikuši, bet radīt daudz un dažādas radošas idejas, no kurām izcilākās paziņosim Latvijas Pasākumu foruma pirmajā Izcilības balvā 24. marta vakarā," stāsta Mārcis Gulbis, Latvijas Pasākumu foruma direktors.

Izcilības balvas 2020 žūrijas sastāvā ir kultūras centra "Siguldas Devons" direktore Jolanta Borīte, Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/Latvijas Mūzikas eksports izpilddirektore, RIGaLIVE organizatore, LaIPA padomes locekle Agnese Cimuška-Rekke, Latvijas kultūras centru biedrības valdes locekle Ira Dūduma, radošās apvienības "Skudras metropole" vadītāja Gundega Skudriņa, notikumu mārketinga aģentūras "MEDUZA" valdes locekle Dace Ozola - Slaidiņa, Biznesa augstskolas Turība lektore Brigita Rozenbrika, Latgales vēstniecības "GORS" vadītāja Diāna Zirniņa, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Kultūra" vadītājs Mintauts Buškevics, Latvijas Pasākumu nozares tehniskā nodrošinājuma uzņēmumu apvienības vadītājs Normunds Eilands, Latvijas Producentu savienības valdes loceklis Juris Millers, Ventspils Kultūras centra direktors Māris Valtenbergs un Latvijas kongresu biroja valdes loceklis Jānis Zvirbulis.

Izcilības balvas 2020 pasniegšanas ceremonijas tiešraide būs skatāma:

https://www.facebook.com/pasakumuforums/posts/3675747672480256

Latvijas Pasākumu foruma mājaslapa: http://pasakumuforums.lv/

Vairāk informācijas par Izcilības gada balvu: https://balva.pasakumuforums.lv/

Latvijas Pasākumu foruma FB lapa: https://www.facebook.com/pasakumuforums

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form