Apceļojam pierobežu: slepenā Zeltiņu raķešu bāze, krūmos ieauguši varoņu pieminekļi un neparasti muzeji
Foto: On The Way of Freedom

"On The Way of Freedom" motoceļotāji, kuri veikuši enduro motociklu ekspedīcijas uz Austrāliju, Gruziju un Abhāziju, kā dāvanu Latvijai simtgadē veido 1836 kilometrus garu enduro motociklu maršrutu apkārt Latvijai fonda "1836" ietvaros. Vairāk par to lasiet šeit. Šoreiz ceļotājus takas un meža ceļi ved pa Alūksnes pusi – uz Zeltiņiem, Ati un Egļavu, kur ir gan kādreizējā raķešu bāze, gan purvos un mežos ieauguši padomu laika varoņu pieminekļi un partizānu bunkuri, gan entuziastu veidoti muzeji un brīnišķīgas, nedaudz aizmirstas muižas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jau ierasti "On The Way of Freedom" motokustības vārdā Latvijas motociklu maršrutu veido Andis Pikāns, kura pārziņā ir ekspedīcijas organizēšana un dienasgrāmatu rakstīšana, Renārs Kārkliņš, kurš iemūžina maršrutu videomateriālos, un Jānis Rozītis, kurš rūpējas par motociklu tehnisko stāvokli.

Iepriekšējā ceļojuma stāstā varēja lasīt par Apes mototrasi un nakšņošanu partizānu bunkurā Igaunijā. Šo stāstu atradīsiet šeit.

Savukārt stāsts par to, kā ar moci nogrimt upē un uzbraukt augstākajā pilskalnā, lasāms šeit.

Tags

1836 maršruts Latvijas simtgadei Balvi Latvijai 100 Latvijas valsts meži Matīss Karro Naktsmājas Viļaka
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form