Kāzas kā Holivudas filmās: kā latviešu pāris apprecējās Seišelās
Foto: Kristīne Grīnvalde

Latviešu ceļotāju pāris Alīna un Jēkabs, kuri nesen pabija Palau, nolēma, ka nerīkos kāzas Latvijā, bet gan izvēlējās šo dienu nosvinēt tuvāko lokā eksotiskajās Seišelu salās. Lūk, viņu stāsts par piedzīvoto un praktisko gatavošanos šim lielajam notikumam.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Seko līdzi arī citiem viņu piedzīvojumiem blogā www.sapnumedniece.lv un Instagram profilā.

Seišelu Republika ir 115 salu valsts Indijas okeānā, kas vislabāk pazīstama ar paradīzes cienīgām pastkaršu pludmalēm. Salās dzīvo tikai nepilni simts tūkstoši iedzīvotāju, vairums no kuriem brīvi runā trijās valodās – kreolu, angļu un franču. Te nav lietus sezonas un vienmēr valda patīkams 26-32°C grādus silts laiks, bet ūdens vienmēr ir 28°C. Seišelās nedzīvo nekādi bīstami radījumi un nav jāuztraucas par malāriju vai potēm.

Kāzas kā Holivudas filmās: kā latviešu pāris apprecējās Seišelās
Foto: Jēkabs Andrušaitis

Daba salās ir ārkārtīgi skaista. Caurspīdīgais ūdens ar neskartu zemūdens pasauli un putnu pilnie džungļi piesaista nedaudz vairāk par divsimt tūkstošiem apmeklētāju gadā, no kuriem tūkstotis pāru ierodas, lai tur apprecētos.

Tags

Ārlietu ministrija Kāzas Palau Šeišelu salas Austrālija un Okeānija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form