Apsēsti un leģendām apvīti meži, kas glabā tumšus noslēpumus
Foto: Shutterstock

Būsim godīgi, meži vienatnē un tumsā noteikti nav tā omulīgākā vieta. Vēl jo vairāk, ja tie glabā visai tumšus un biedējošus stāstus, kas liek bailēs viegli notrīsēt. Šoreiz "Tūrisma Gids" ir izcēlis vairākus apsēstus un leģendām apvītus mežus, kuros manīti spoki, mošķi un novērotas citas dīvainības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Aokigahara mežs, Japāna

Apsēsti un leģendām apvīti meži, kas glabā tumšus noslēpumus
Foto: Shutterstock

Aokigahara mežs atrodas Fudzi kalna pakājē, apmēram 161 kilometra attālumā no Japānas galvaspilsētas Tokijas. Tiesa, mežā apskatāma neskarta dabas ainava, augi, kas bagātīgi sazēluši uz lavas pilnās augsnes klātajām klintīm, kā arī ievērojamās alas. Vēl viens meža nosaukums ir "Koku jūra", jo tajā zaļā rota dažviet tik cieši saaugusi, ka saules gaisma tur gandrīz neiespīd.

Tomēr visskaļāk izskanējusi tā šausminošā slava, šeit notikušo daudzo pašnāvību dēļ. Daudzi cilvēki mežā dodas ar teltīm un tur dzīvo dienām, lemjot savu likteni, skaidro "Atlas Obscura". Vietējie stāsta, ka naktīs te varot dzirdēt, kā kliedz mirušo cilvēku gari. Mežonīgais mežs, kurā kā klusas liecības var atrast kurpju pārus, fotogrāfijas, lietussargus, teltis un pat satrūdējušus ķermeņus, biedē, bet arī vilina asu izjūtu cienītājus.

Runā, ka zem zemes ir arī lieli dzelzs rūdas krājumi, kas traucē kompasu darbībai un ceļotājus bieži vien aizved nepareizā virzienā.

Vairāk par pašu mežu un tā dīvainībām lasi šeit.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form