Astoņi brīnišķīgi ceļojumu galamērķi, kurus vēl paspēt šogad izbaudīt
Foto: Shutterstock

Gadam tuvojoties izskaņai, daudzi ceļot gribētāji steidz uz siltākiem zemeslodes punktiem, lai paspētu padarīt 2017. gadu par vēl neaizmirstamāku un atmiņā paliekošāku. Šobrīd ir īpaši labs laiks ceļošanai, jo vasaras sezona noslēgusies un Ziemassvētku laiks tikai tuvojas, tāpēc vēlamies tevi iepazīstināt ar "Telegraph" apkopotajiem galamērķiem, kurus vērts apmeklēt tieši tagad.

Malta

Kā viena no vietām, uz kuru šajā laikā varētu apsvērt doties, tiek minēta apburošā un cenu ziņā draudzīgā Malta – vieta, kurā smelties Vidusjūras šarmu. Šī sala vilina tūristus gan ar noslēpumainību un spēju pārsteigt, gan arī ar patīkamo klimatu – vidējā gaisa temperatūra šobrīd tur ir +20 grādu.

Maltā iespējams atrast dažādas ne pārāk dārgas, taču ļoti mājīgas viesnīcas, piemēram, akmeņainajā Sliemā. Tāpat kārtīga iespaidu smelšanās garantēta arī veclaicīgajā galvaspilsētā Valletā (Valletta), kuras mūri spēs izstāstīt daudzu gadu simteņu stāstus. Tā ir viena no pirmajām vietām pasaulē, kas iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, pateicoties tās vēsturisko arhitektūras pieminekļu koncentrācijai.

Starp citu, no šī gada 29. oktobra ceļot uz Maltu ir kļuvis daudz izdevīgāk un vienkāršāk – Īrijas zemo cenu aviosabiedrība "Ryanair" šobrīd piedāvā tiešos lidojumus no Rīgas uz salu divas reizes nedēļā.

Informāciju par Maltas pilsētām un konkrētiem apskates objektiem, kurus iekļaut topošajā ceļojuma plānā, atradīsi šajā rakstā.

Tags

Apvienotie Arābu Emirāti Argentīna ASV Kuba Losandželosa Malta Dubaija Maroka

Comment Form