Deviņas apskates vietas un jaunumi pasaulē, kurus atklās 2018. gadā
Foto: Shutterstock

Pasaulē ir daudz burvīgu vietu, kuras skatīt un izbaudīt, un lielai daļai ceļošanas mīļotāju prātā ir sarakstiņš ar vietām, kuras gribētos redzēt. Ja tev ir vēlēšanās būt pirmajam, kurš pastāsta saviem radiem, draugiem un paziņām par pavisam jaunām vietām un vēl nebijušiem piedzīvojumiem, ceļvedis "Lonely Planet" apkopojis interesantus jaunatklājumus, kurus varēs iepazīt un apskatīt, sākot no 2018. gada.

Nindzju tūrisms Japānā

2018. gadā Japāna turpinās atdzīvināt seno mākslu par un ap nindzām, iekļaujot dažādas jaunas ekskursijas, pasākumus un pievēršoties modernās pasaules kontekstam. Interesentiem būs iespēja izvēlēties starp divām īpaši izveidotām ekskursijām un iespēju palikt kalnainās Igas pusē.

Pavisam drīz Tokija kļūst par mājvietu gan jaunajam Nindzju muzejam, gan arī izglītības iestādei, kurā ceļotāji varēs mācīties, apgūt prasmes un gūt pieredzi šajā mākslā. Viņus skolos un pavadīs "pēdējais" zināmais nindzja Jiniči Kavakami (Jinichi Kawakami). Ja izdosies izpildīt visus uzdevumus, varēsi sevi saukt par sertificētu nindzju itin visā pasaulē.

Ja arī tev ir interese sekot līdzi nindzju mākslas apguvei, jaunumus par ekskursijām un notikumiem meklē šajā mājaslapā.

Tags

Amerikas Savienotās Valstis Antarktika Argentīna Austrālija Ceļojums Īrija Japāna Londona Parīze
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form