Foto: Slēgtais Viļņas cietums pārvērties alternatīvā svētku laukumā
Foto: Go Vilnius

Šajā gadā Lietuvas galvaspilsēta Viļņa pavisam noteikti pārsteidz ar kādu tematisku svētku tikšanās vietu – slēgtajā Lukišķes cietumā izveidots alternatīvais svētku laukums.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lukišķes cietums, ka celts 1902. gadā, kādreiz bija viena no pilsētas visnepievilcīgākajām daļām. Tajā vienlaicīgi sodu varēja izciest 400 ieslodzītie, bet īslaicīgi aizturēt varēja ap 300 cilvēku. Jau kādu laiku cietums ir slēgts, tomēr šajā gadā tas ikvienam interesantam pieejams neparastā veidolā.

Šogad kādreizējā cietuma ēka, kurā pirmo reizi kāju var spert ikviens ziņkārīgais, sagaida interesentus ar gaismas instalācijām, ūdens Ziemassvētku eglīti un citiem eksperimentālās mākslas objektiem, "Tūrisma Gidam" pastāstīja "Go Vilnius" pārstāvji.

Alternatīvais svētku laukums būs atvērts un interesentiem bez maksas pieejams katru dienu no pulksten 16 līdz 22 laika posmā no 20. decembra līdz 5. janvārim.

Tags

Ziemassvētki Eiropa Lietuva Viļņa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Jaunie projekti