Interesantas apskates vietas Eiropas pilsētās, ko var baudīt bez maksas
Foto: Shutterstock

Ceļošana, protams, saistīta ar zināmiem izdevumiem, tomēr tai ne vienmēr jābūt dārgai. Bet, ja gribas ceļot lēti, tomēr jēgpilni un interesanti, iepriekš nepieciešama kārtīga plānošana un izpēte par plānoto galamērķi. Piedāvājam idejas tiem, kas šopavasar plāno ceļojumu - interesantas vietas un objektus, kas apskatāmi bez maksas.

Apskates vietas, par kurām nebūs jāmaksā ne centa, bet iespaids būs fantastisks, var atrast arī visdārgākajās un tūristu iecienītākajās metropolēs. Tāpat vērts izpētīt muzeju ieejas biļešu politiku, jo lielākajai daļai Eiropas izcilo muzeju kādā mēneša dienā ieeja ir bez maksas - tas var ļaut ietaupīt pat vairākus desmitus eiro, bet informācija un redzētais tāpēc nekļūs mazāk vērtīgs. Arī dažās šādas idejas atradīsiet tālāk rakstā.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl