1 10
Lielbritānija atzīta par izdevīgāko vietu atvaļinājumam. Idejas, ko tur apskatīt
Foto: Shutterstock

Nesen "Vox" publicējis sarakstu ar vietām, kur visizdevīgāk braukt atvaļinājumā tieši tagad. Pirmajā vietā izvirzījusies Lielbritānija. Ja arī jūs plānojat turp doties, lūk dažas mazāk zināmas, bet brīnumskaistas vietas, ko Britu salās noteikti vērts apmeklēt.

"Vox" publicējis ikgadējo indeksu tam, kur šogad ir visizdevīgāk braukt atvaļinājumā. Pirmajā vietā ierindojusies Lielbritānija, kam seko Meksika, Argentīna, Ķīna un Polija, savukārt Latvija ierindota 14. vietā, par piecām pozīcijām apsteidzot Igauniju. Pilns saraksts meklējams šeit.

Brīžos, kad plānots atvaļinājums, taču gulēšana pie baseina un kokteiļu malkošana īsti pie sirds neiet, vai tieši pretēji – ir vēlme mainīt savus ceļojumu ieradumus, vērts atcerēties, ka visapkārt ir daudz valstu, kam ir bagāta vēsture un lielisks arhitektūras mantojums. Viena no tām – salu valsts Lielbritānija.

Lidojums no Rīgas uz Londonu aizņem gandrīz trīs stundas un turp ved vairākas aviokompānijas. Turklāt jāatgādina, ka rudeņi, pateicoties Golfa straumei, karalistē parasti ir liegi un patīkami, kas noteikti palīdzēs izbaudīt lieliskus piedzīvojumus vēsturisku pieminekļu un dabas objektu bagātajā Lielbritānijā.

Turpinājumā dažas pilsētas Lielbritānijā (šoreiz iztiekot bez Londonas, par ko vairāk varat lasīt šeit), ko vajadzētu iekļaut ceļojuma plānā, kā arī laikraksta "Telegraph" ieteiktās naktsmītnes un restorāni šajās pilsētās.

1 10

Tags

Anglija Argentīna Eiropa Glāzgova Lielbritānija Londona Manchester United Skotija UNESCO Velsa Viesnīca Lielbritānija Eiropa

Comment Form