Pavasaris Venēcijā – ieteikumi ļoti lētam ceļojumam uz romantisko Itāliju
Foto: Shutterstock

Venēcija – tā ir mākslas, mīlestības un atpūtas pilsēta, ko iecienījuši neskaitāmi tūristi jau gadsimtiem. Kanāli, arhitektūra, kafejnīcas, mazas ieliņas, smalki veikaliņi un tiltiņi – te ir viss, bet tas nenoliedzami nav lēti. Tomēr tas nenozīmē, ka jābūt miljonāram, lai atpūstos Venēcijā. Kāpēc gan turp nedoties jau šopavasar? Lūk, daži padomi, kas palīdzēs to apskatīt bez maksas vai ļoti lēti!

Nokļūšana

Lētākais veids kā no Rīgas nokļūt Venēcijā ir ar lēto aviosabiedrību reisu lidot līdz Milānas Bergamo lidostai un tad at vilcienu aizbraukt līdz Venēcijai. Protams, var lidot arī ar tiešo reisu no Rīgas uz Venēciju, bet tas izmaksās dārgāk.

Ieteicams uz Venēciju nebraukt ar īrētu auto vai privāto mašīnu - tā tur nebūs vajadzīga un stāvvietas izmaksās dārgi.

Savukārt dzīvošanai izvēlieties naktsmītni ārpus Venēcijas. Vai nu pie jūras vai, piemēram, Veronā vai Padujā – bet uz Venēciju dodieties ar vilcienu.

Ko lēti izbaudīt un apskatīt Venēcijā?

Lielais kanāls


Pavasaris Venēcijā – ieteikumi ļoti lētam ceļojumam uz romantisko Itāliju
Foto: Shutterstock

Venēcijas lagūnas galvenā iela kā galvenā artērija vijas cauri pilsētai, ap sevi pulcējot visu nozīmīgāko, kas pilsētā atrodams. Tas ir lielais kanāls jeb Canale Grande, kas vēsta par šīs vietas vēsturi; šī ir arī viena no galvenajām apskates vietām pilsētā. Tā pasakaino atmosfēru palīdzēs sajust brauciens ar ūdensautobusu Nr.1 vai Nr. 2 – vislabākais veids, kā pārvietoties pa kanālu un iepazīt šo fantastisko pilsētu. Tas izmaksās tikai 7 eiro (salīdzinājumam – izbrauciens ar gondolu izmaksās sākot no 50 eiro). Pusceļā atrodas Rialto – veikaliem pārpilnais 16. gadsimta tilts, kas zināmā veidā kļuvis par Venēcijas simbolu.

Kanāla krastos atrodas aptuveni 50 pilis jeb palazzi, sešas baznīcas un vietas, kas redzamas četrās filmās par superaģentu Džeimsu Bondu.

Tags

Bez maksas Itālija Venēcija Itālija Eiropa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form