Unikālas, sirreālas un pat spokainas: pasaules neparastākās vietas
Foto: Shutterstock

Pasaule ir pārsteigumiem pilna, un to pierāda arī daba! Tā glabā neskaitāmas brīnumainas vietas, kas šķiet pat prātam neaptveramas. Šoreiz "Tūrisma Gids" izcēlis piecas interesantas, spocīgas, neparastas un elpu aizraujošas vietas. Iekārtojies ērtāk un dodies virtuālā ceļojumā!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

'Dead vlei' Namībijā

Savdabīgā vieta, ko tūristi vislabāk pazīst pēc nosaukuma "Dead vlei", atrodas Namībijā. Lai šajā interesantajā vietā nokļūtu, no autostāvvietas nepieciešams veikt aptuvenu kilometru garu ceļu pa tuksnesi. Līdzko sasniegts galamērķis, acīm paveras visai neparasts skats – smilšu ieskautā lokā, stalti stāv spocīgi koki.

Reiz gar šo iecienīto apskates objektu plūda upīte, tomēr klimata pārmaiņu rezultātā tā izsīka, aiz sevis atstājot neiedomājamu sausumu. Koki nespēja augt pilnvērtīgi, atņemot no šīs vietas pēdējās dzīvības pazīmes, skaidro "Huffington Post".

Unikālas, sirreālas un pat spokainas: pasaules neparastākās vietas
Foto: Vida Press


Lai arī šī vieta ir īstens tūristu un fotogrāfu magnēts, jo oranžīgās un baltās smiltis, tumšie koki un zilās debesis veido brīnumainu kontrastu, to dabas varenību, kas sajūtamā šajā vietā, fotogrāfijā iemūžināt ir visai grūti.

Vairāk par šo spokaino vietu lasi šeit.


Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form